24. schůze, 249. hlasování, 13. dubna 2000, 15:24
Vládní návrh zák. o posuz. vlivů na ŽP - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 174 | Je třeba: 88
A Ano: 104 | N Ne: 56 | 0 Nepřihlášen: 26 | Z Zdržel se: 14 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 70 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- A Jaroslav Bašta
- 0 Augustin Bubník
- 0 Petra Buzková
- A Ivan David
- Z Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- N Martin Kocourek
- 0 Petr Koháček
- A Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- N Vladimír Mlynář
- N Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- N Cyril Svoboda
- N Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 50 Nepřihlášen: 6)
- A Petr Bendl
- A Jan Bláha
- 0 Jarmila Boháčková
- N Milan Cabrnoch
- 0 Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- N Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- A Stanislav Němec
- N Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- N Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- N Jan Vidím
- A František Vnouček
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 10N Ne: 40 Nepřihlášen: 1)
- A Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- N Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- A Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- N Jiří Vlach
- N Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 11N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- N Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- 0 Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- N Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- Z Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- A Martin Starec
- A František Španbauer
- A Pavel Tollner
- A Josef Vejvoda
- N Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 12N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- A Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- N Jiří Havlíček
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- Z Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Mandík
- Z Petr Mareš
- A Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- Z Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- N Ivan Pilip
- N Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- 0 Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 10N Ne: 40 Nepřihlášen: 1)
- N Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- A František Brožík
- A Milan Ekert
- 0 Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 18N Ne: 140 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- N Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Jiří Brtnický
- A Vladimír Cisár
- A Karel Černý
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- N Jan Grůza
- N Ivana Hanačíková
- Z Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- Z Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- N Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- Z Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- A Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- N Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 23N Ne: 100 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- Z Marek Benda
- A Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- Z Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- A Radim Chytka
- A Josef Jalůvka
- N Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- 0 Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- A Petr Matějů
- N Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- N František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- A Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 9 | 7 | 5 | 2 | 0 |
Středočeský | 22 | 11 | 5 | 6 | 0 | 0 |
Jihočeský | 15 | 10 | 4 | 1 | 0 | 0 |
Severočeský | 22 | 11 | 5 | 4 | 2 | 0 |
Východočeský | 25 | 12 | 7 | 3 | 3 | 0 |
Západočeský | 15 | 10 | 4 | 1 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 18 | 14 | 4 | 4 | 0 |
Severomoravský | 38 | 23 | 10 | 2 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 104 | 56 | 26 | 14 | 0 |