24. schůze, 284. hlasování, 14. dubna 2000, 09:36
Vládní návrh zákona o majetku České republiky
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 168 | Je třeba: 85
A Ano: 51 | N Ne: 105 | 0 Nepřihlášen: 32 | Z Zdržel se: 12 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 100 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- N Jaroslav Bašta
- N Augustin Bubník
- 0 Petra Buzková
- N Ivan David
- N Vladimír Doležal
- Z Václav Exner
- N Stanislav Fischer
- N Tomáš Kladívko
- Z Václav Klaus
- N Martin Kocourek
- 0 Petr Koháček
- N Libor Krátký
- 0 Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- 0 Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- A Cyril Svoboda
- A Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- N Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 90 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- A Petr Bendl
- N Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- N Milan Cabrnoch
- 0 Eva Dundáčková
- Z Václav Frank
- N Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- A Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- N Stanislav Němec
- A Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- N Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- N Jan Vidím
- N František Vnouček
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 90 Nepřihlášen: 1)
- N Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- N Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- A Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Jiří Vlach
- N Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 5N Ne: 130 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- N Vlastimil Aubrecht
- N Ludmila Brynychová
- Z Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- N Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- N Josef Houzák
- N Libor Ježek
- 0 Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- N Jaroslav Melichar
- A Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- N František Španbauer
- A Pavel Tollner
- N Josef Vejvoda
- N Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 9N Ne: 130 Nepřihlášen: 3)
- A Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- A Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- A Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- N Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- A Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- N Jiří Patočka
- A Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- N Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- 0 Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 3N Ne: 10Z Zdržel se: 2)
- N Jiří Bílý
- Z Václav Brousek
- N František Brožík
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- N Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 220 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- A Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Jiří Brtnický
- A Vladimír Cisár
- N Karel Černý
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- A Jan Kasal
- N Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- N Pavel Kováčik
- A Michal Lobkowicz
- N Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- Z Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- Z Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- N Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 8N Ne: 190 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2)
- 0 Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- N Jaroslav Gongol
- 0 Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- 0 František Chobot
- N Radim Chytka
- N Josef Jalůvka
- N Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- A Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- A Petr Matějů
- 0 Ludmila Müllerová
- 0 Petr Nečas
- A František Ondruš
- N Jaroslav Palas
- Z Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- 0 Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- N Miroslava Vlčková
- N Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- N Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 4 | 10 | 6 | 3 | 0 |
Středočeský | 22 | 6 | 9 | 5 | 2 | 0 |
Jihočeský | 15 | 5 | 9 | 1 | 0 | 0 |
Severočeský | 22 | 5 | 13 | 3 | 1 | 0 |
Východočeský | 25 | 9 | 13 | 3 | 0 | 0 |
Západočeský | 15 | 3 | 10 | 0 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 11 | 22 | 5 | 2 | 0 |
Severomoravský | 38 | 8 | 19 | 9 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 51 | 105 | 32 | 12 | 0 |