24. schůze, 448. hlasování, 18. dubna 2000, 15:37
Vládní návrh zákoníku práce - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 182 | Je třeba: 92
A Ano: 69 | N Ne: 102 | 0 Nepřihlášen: 18 | Z Zdržel se: 11 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 80 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- N Jaroslav Bašta
- Z Augustin Bubník
- N Petra Buzková
- N Ivan David
- A Vladimír Doležal
- Z Václav Exner
- N Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- A Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- A Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- 0 Jiří Payne
- A Aleš Rozehnal
- Z Cyril Svoboda
- N Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- N Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Petr Bendl
- N Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- Z Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- N Václav Frank
- N Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- N Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- N Pavel Němec
- A Stanislav Němec
- A Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- A Jan Vidím
- N František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Miroslav Beneš
- Z Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- N Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- A Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- Z Jiří Vlach
- A Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 9N Ne: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- N Vlastimil Aubrecht
- N Ludmila Brynychová
- N Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- N Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- N Josef Houzák
- A Libor Ježek
- 0 Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- Z Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- A Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- A Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- N František Španbauer
- A Pavel Tollner
- A Josef Vejvoda
- A Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 10N Ne: 14Z Zdržel se: 1)
- N Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- N Jiří Havlíček
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- N Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- N Josef Mandík
- N Petr Mareš
- N Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- N Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- N Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 5N Ne: 80 Nepřihlášen: 2)
- A Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- N František Brožík
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- N Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 15N Ne: 230 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- N Vladimír Cisár
- N Karel Černý
- N Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- N Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- N Zdeněk Klanica
- N Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- N Pavel Kováčik
- N Michal Lobkowicz
- N Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- N Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 10N Ne: 220 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- A Marek Benda
- N Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- N Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- 0 Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- Z František Chobot
- A Radim Chytka
- A Josef Jalůvka
- N Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- N Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- N Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- 0 Petr Nečas
- N František Ondruš
- N Jaroslav Palas
- 0 Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- 0 Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- N Miroslava Vlčková
- N Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- N Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 7 | 8 | 5 | 3 | 0 |
Středočeský | 22 | 9 | 11 | 1 | 1 | 0 |
Jihočeský | 15 | 4 | 8 | 1 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 9 | 8 | 4 | 1 | 0 |
Východočeský | 25 | 10 | 14 | 0 | 1 | 0 |
Západočeský | 15 | 5 | 8 | 2 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 15 | 23 | 1 | 1 | 0 |
Severomoravský | 38 | 10 | 22 | 4 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 69 | 102 | 18 | 11 | 0 |