24. schůze, 585. hlasování, 18. dubna 2000, 17:46
Vládní návrh zákoníku práce - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 183 | Je třeba: 92
A Ano: 104 | N Ne: 33 | 0 Nepřihlášen: 17 | Z Zdržel se: 46 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 7)
- A Jaroslav Bašta
- 0 Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- A Ivan David
- Z Vladimír Doležal
- Z Václav Exner
- Z Stanislav Fischer
- N Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- A Vladimír Mlynář
- 0 Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- A Cyril Svoboda
- A Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- N Petr Bendl
- A Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- Z Milan Cabrnoch
- Z Eva Dundáčková
- Z Václav Frank
- A Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- Z Jan Klas
- A Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- N Stanislav Němec
- A Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- N Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- Z Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- N Miroslav Beneš
- 0 Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- A Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- A Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- Z Jiří Vlach
- N Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 8N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- A Vlastimil Aubrecht
- Z Ludmila Brynychová
- Z Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- A Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- Z Josef Houzák
- Z Libor Ježek
- 0 Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- Z Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- N Miroslav Ouzký
- A Martin Starec
- A František Španbauer
- A Pavel Tollner
- A Josef Vejvoda
- N Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 13N Ne: 4Z Zdržel se: 8)
- A Rostislav Čevela
- Z Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- Z Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- A Michal Kraus
- Z Josef Krejčí
- N Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- Z Josef Mandík
- A Petr Mareš
- A Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- Z Jiří Patočka
- A Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- Z Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 7N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Jiří Bílý
- N Václav Brousek
- A František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- Z Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- Z Pavel Lang
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 24N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- A Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Jiří Brtnický
- A Vladimír Cisár
- A Karel Černý
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- Z Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- N Pavel Kováčik
- A Michal Lobkowicz
- Z Dalibor Matulka
- Z Miroslava Němcová
- A Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- A Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- N Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 23N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8)
- Z Marek Benda
- A Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- N Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- A František Chobot
- Z Radim Chytka
- N Josef Jalůvka
- A Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- A Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- A Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- 0 Petr Nečas
- A František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- 0 Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- Z Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- Z Miroslava Vlčková
- Z Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- A Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 9 | 2 | 5 | 7 | 0 |
Středočeský | 22 | 12 | 3 | 1 | 6 | 0 |
Jihočeský | 15 | 8 | 2 | 2 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 8 | 4 | 4 | 6 | 0 |
Východočeský | 25 | 13 | 4 | 0 | 8 | 0 |
Západočeský | 15 | 7 | 4 | 2 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 24 | 9 | 1 | 6 | 0 |
Severomoravský | 38 | 23 | 5 | 2 | 8 | 0 |
Celkem | 200 | 104 | 33 | 17 | 46 | 0 |