25. schůze, 76. hlasování, 18. května 2000, 11:54
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 177 | Je třeba: 89
A Ano: 140 | N Ne: 14 | 0 Nepřihlášen: 23 | Z Zdržel se: 23 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 17N Ne: 10 Nepřihlášen: 5)
- A Jaroslav Bašta
- A Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- A Ivan David
- A Vladimír Doležal
- 0 Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- A Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- N Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- A Monika Mihaličková
- A Vladimír Mlynář
- 0 Jiří Payne
- A Aleš Rozehnal
- A Cyril Svoboda
- A Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- 0 Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7)
- 0 Petr Bendl
- N Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- Z Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- N Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- Z Jan Klas
- A Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- Z Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- Z Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- Z Jan Vidím
- Z František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- 0 Taťána Jirousová
- Z Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- 0 Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Jiří Vlach
- A Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 16N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- N Andrej Grega
- A Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- A Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- A Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- Z František Španbauer
- Z Pavel Tollner
- A Josef Vejvoda
- A Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 19N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- Z Miloslav Kučera ml.
- Z Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- A Petr Mareš
- A Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- A Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- 0 Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- 0 Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 12Z Zdržel se: 3)
- A Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- A František Brožík
- Z Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- Z Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- Z Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 32N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- A Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Jiří Brtnický
- A Vladimír Cisár
- A Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- A Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- Z Miroslava Němcová
- A Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- Z Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- A Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 24N Ne: 40 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3)
- A Marek Benda
- A Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- A Radim Chytka
- 0 Josef Jalůvka
- A Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- A Zdeněk Kořistka
- 0 Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- 0 Ludmila Müllerová
- A Petr Nečas
- A František Ondruš
- Z Jaroslav Palas
- 0 Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- Z Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- N Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- Z Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 17 | 1 | 5 | 0 | 0 |
Středočeský | 22 | 10 | 2 | 3 | 7 | 0 |
Jihočeský | 15 | 10 | 1 | 3 | 1 | 0 |
Severočeský | 22 | 16 | 3 | 1 | 2 | 0 |
Východočeský | 25 | 19 | 2 | 2 | 2 | 0 |
Západočeský | 15 | 12 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 32 | 1 | 2 | 5 | 0 |
Severomoravský | 38 | 24 | 4 | 7 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 140 | 14 | 23 | 23 | 0 |