25. schůze, 353. hlasování, 25. května 2000, 14:29
Novela zák. o působ. orgánů ČR u převodů vlastni
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 165 | Je třeba: 83
A Ano: 113 | N Ne: 47 | 0 Nepřihlášen: 35 | Z Zdržel se: 5 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 15N Ne: 30 Nepřihlášen: 5)
- A Jaroslav Bašta
- A Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- A Ivan David
- A Vladimír Doležal
- 0 Václav Exner
- N Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- A Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- A Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- N Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- 0 Jiří Payne
- A Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- N Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 40 Nepřihlášen: 6)
- 0 Petr Bendl
- A Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- N Václav Frank
- A Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- 0 Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- N Pavel Němec
- A Stanislav Němec
- N Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- A Jan Vidím
- A František Vnouček
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- A Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- 0 Taťána Jirousová
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- A Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 10N Ne: 30 Nepřihlášen: 9)
- A Vlastimil Aubrecht
- N Ludmila Brynychová
- N Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- A Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- 0 Josef Hojdar
- N Josef Houzák
- A Libor Ježek
- 0 Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- 0 Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- A Martin Starec
- A František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- A Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 15N Ne: 60 Nepřihlášen: 4)
- 0 Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- N Jiří Havlíček
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Mandík
- N Petr Mareš
- A Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- N Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- N Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 9N Ne: 5Z Zdržel se: 1)
- A Jiří Bílý
- Z Václav Brousek
- A František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- N Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- N Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 23N Ne: 130 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- N Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Jiří Brtnický
- A Vladimír Cisár
- A Karel Černý
- N Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- N Jan Grůza
- N Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- N Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- N Pavel Kováčik
- N Michal Lobkowicz
- N Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- N Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- 0 Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- A Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- Z Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 22N Ne: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- A Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- N Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- 0 František Chobot
- A Radim Chytka
- A Josef Jalůvka
- Z Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- N Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- N Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- N Ludmila Müllerová
- A Petr Nečas
- N František Ondruš
- Z Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- N Miroslava Vlčková
- N Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 15 | 3 | 5 | 0 | 0 |
Středočeský | 22 | 12 | 4 | 6 | 0 | 0 |
Jihočeský | 15 | 7 | 3 | 4 | 1 | 0 |
Severočeský | 22 | 10 | 3 | 9 | 0 | 0 |
Východočeský | 25 | 15 | 6 | 4 | 0 | 0 |
Západočeský | 15 | 9 | 5 | 0 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 23 | 13 | 3 | 1 | 0 |
Severomoravský | 38 | 22 | 10 | 4 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 113 | 47 | 35 | 5 | 0 |