25. schůze, 553. hlasování, 30. května 2000, 16:35
Novela obchodního zákoníku - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 174 | Je třeba: 88
A Ano: 17 | N Ne: 128 | 0 Nepřihlášen: 26 | Z Zdržel se: 29 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 100 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3)
- N Jaroslav Bašta
- 0 Augustin Bubník
- 0 Petra Buzková
- A Ivan David
- N Vladimír Doležal
- N Václav Exner
- N Stanislav Fischer
- 0 Tomáš Kladívko
- N Václav Klaus
- N Martin Kocourek
- 0 Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- A Monika Mihaličková
- A Vladimír Mlynář
- 0 Jiří Payne
- N Aleš Rozehnal
- N Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- N Jana Volfová
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8)
- Z Petr Bendl
- Z Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- Z Milan Cabrnoch
- Z Eva Dundáčková
- N Václav Frank
- N Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- Z Jan Klas
- A Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- N Stanislav Němec
- N Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- N Miloslav Ransdorf
- Z Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- Z Jan Vidím
- N František Vnouček
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- Z Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- N Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- N Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- 0 Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- A Jiří Vlach
- Z Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 1N Ne: 170 Nepřihlášen: 4)
- N Vlastimil Aubrecht
- N Ludmila Brynychová
- N Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- N Andrej Grega
- N Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- N Josef Houzák
- N Libor Ježek
- N Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- 0 Jaroslav Melichar
- N Miroslav Ouzký
- 0 Martin Starec
- N František Španbauer
- N Pavel Tollner
- N Josef Vejvoda
- N Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 1N Ne: 180 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- N Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- N Jiří Havlíček
- Z Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- N Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- N Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- Z Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- N Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- Z Alena Páralová
- Z Jiří Patočka
- A Ivan Pilip
- N Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- N Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- 0 Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 1N Ne: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Jiří Bílý
- N Václav Brousek
- N František Brožík
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- 0 Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- N Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- Z Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 270 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- N Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- N Vladimír Cisár
- N Karel Černý
- N Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- N Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- N Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- N Pavel Kováčik
- A Michal Lobkowicz
- N Dalibor Matulka
- Z Miroslava Němcová
- A Vladimír Paulík
- 0 František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- 0 Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- Z Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- N Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 2N Ne: 270 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- Z Marek Benda
- N Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- N Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- 0 Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- N Radim Chytka
- N Josef Jalůvka
- N Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- 0 Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- N Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- A Petr Matějů
- N Ludmila Müllerová
- 0 Petr Nečas
- A František Ondruš
- N Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- 0 Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- N Miroslava Vlčková
- N Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 3 | 10 | 7 | 3 | 0 |
Středočeský | 22 | 3 | 10 | 1 | 8 | 0 |
Jihočeský | 15 | 2 | 8 | 3 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 1 | 17 | 4 | 0 | 0 |
Východočeský | 25 | 1 | 18 | 2 | 4 | 0 |
Západočeský | 15 | 1 | 11 | 1 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 4 | 27 | 3 | 6 | 0 |
Severomoravský | 38 | 2 | 27 | 5 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 17 | 128 | 26 | 29 | 0 |