26. schůze, 162. hlasování, 4. července 2000, 12:36
Volba členů Rady RTV
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 178 | Je třeba: 90
A Ano: 83 | N Ne: 63 | 0 Nepřihlášen: 22 | Z Zdržel se: 32 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- A Jaroslav Bašta
- 0 Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- A Ivan David
- A Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- 0 Stanislav Fischer
- N Tomáš Kladívko
- Z Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- 0 Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- N Vladimír Mlynář
- A Jiří Payne
- A Aleš Rozehnal
- Z Cyril Svoboda
- N Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- N Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- Z Petr Bendl
- N Jan Bláha
- Z Jarmila Boháčková
- N Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- Z Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- Z Jan Klas
- N Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- N Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- A Miloslav Ransdorf
- N Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- N Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- A Miroslav Beneš
- Z Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- Z Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- A Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- Z Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 8N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- Z Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- Z Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- A Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- Z Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- N Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- Z František Španbauer
- N Pavel Tollner
- 0 Josef Vejvoda
- A Oldřich Vojíř
- 0 Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 12N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- A Rostislav Čevela
- Z Václav Hanuš
- N Jiří Havlíček
- Z Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- N Petr Mareš
- N Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- Z Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 8N Ne: 6Z Zdržel se: 1)
- N Jiří Bílý
- N Václav Brousek
- A František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 18N Ne: 160 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- N Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- Z Vladimír Cisár
- N Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- A Jan Grůza
- N Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- N Ladislav Korbel
- 0 Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- Z Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- Z Miroslava Němcová
- N Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- A Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- N Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 15N Ne: 130 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5)
- 0 Marek Benda
- A Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- Z Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- A František Chobot
- N Radim Chytka
- N Josef Jalůvka
- Z Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- 0 Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- N Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- N Petr Matějů
- 0 Ludmila Müllerová
- A Petr Nečas
- N František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- 0 Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 9 | 6 | 5 | 3 | 0 |
Středočeský | 22 | 5 | 9 | 2 | 6 | 0 |
Jihočeský | 15 | 8 | 0 | 2 | 5 | 0 |
Severočeský | 22 | 8 | 6 | 4 | 4 | 0 |
Východočeský | 25 | 12 | 7 | 2 | 4 | 0 |
Západočeský | 15 | 8 | 6 | 0 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 18 | 16 | 2 | 4 | 0 |
Severomoravský | 38 | 15 | 13 | 5 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 83 | 63 | 22 | 32 | 0 |