26. schůze, 163. hlasování, 4. července 2000, 12:37
Volba členů Rady RTV
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 179 | Je třeba: 90
A Ano: 62 | N Ne: 68 | 0 Nepřihlášen: 21 | Z Zdržel se: 49 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5)
- Z Jaroslav Bašta
- 0 Augustin Bubník
- Z Petra Buzková
- N Ivan David
- A Vladimír Doležal
- Z Václav Exner
- 0 Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- A Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- A Libor Krátký
- 0 Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- N Vladimír Mlynář
- A Jiří Payne
- A Aleš Rozehnal
- N Cyril Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- Z Petr Bendl
- N Jan Bláha
- Z Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- N Václav Frank
- N Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- A Jan Klas
- N Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- A Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- Z Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- A Jan Vidím
- Z František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- A Miroslav Beneš
- Z Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- Z Miroslav Máče
- N Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- A Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 6N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- Z Vlastimil Aubrecht
- Z Ludmila Brynychová
- N Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- N Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- Z Josef Houzák
- A Libor Ježek
- N Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- Z Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- A Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- Z František Španbauer
- Z Pavel Tollner
- 0 Josef Vejvoda
- A Oldřich Vojíř
- 0 Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 9N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7)
- Z Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- N Jiří Havlíček
- Z Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- Z Josef Mandík
- N Petr Mareš
- N Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- Z Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- Z Alena Svobodová
- Z Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 5N Ne: 7Z Zdržel se: 3)
- A Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- N František Brožík
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- Z Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- Z Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 180 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 10)
- N Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Jiří Brtnický
- N Vladimír Cisár
- N Karel Černý
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Václav Grulich
- N Jan Grůza
- N Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- Z Zdeněk Klanica
- N Ladislav Korbel
- 0 Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- N Pavel Kováčik
- Z Michal Lobkowicz
- Z Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- N Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- N Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 11N Ne: 130 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 9)
- 0 Marek Benda
- N Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- Z Eva Fischerová
- N Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- Z Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- A Radim Chytka
- A Josef Jalůvka
- Z Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- 0 Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- Z Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- Z Antonín Macháček
- N Petr Matějů
- 0 Ludmila Müllerová
- A Petr Nečas
- A František Ondruš
- Z Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- Z Miroslava Vlčková
- 0 Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 10 | 3 | 5 | 5 | 0 |
Středočeský | 22 | 7 | 9 | 2 | 4 | 0 |
Jihočeský | 15 | 3 | 5 | 2 | 5 | 0 |
Severočeský | 22 | 6 | 6 | 4 | 6 | 0 |
Východočeský | 25 | 9 | 7 | 2 | 7 | 0 |
Západočeský | 15 | 5 | 7 | 0 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 11 | 18 | 1 | 10 | 0 |
Severomoravský | 38 | 11 | 13 | 5 | 9 | 0 |
Celkem | 200 | 62 | 68 | 21 | 49 | 0 |