26. schůze, 202. hlasování, 4. července 2000, 15:56
Novela zákona o cenných papírech - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 164 | Je třeba: 83
A Ano: 26 | N Ne: 131 | 0 Nepřihlášen: 36 | Z Zdržel se: 7 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 140 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- N Jaroslav Bašta
- 0 Augustin Bubník
- N Petra Buzková
- N Ivan David
- A Vladimír Doležal
- N Václav Exner
- 0 Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- N Václav Klaus
- A Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- N Monika Mihaličková
- N Vladimír Mlynář
- N Jiří Payne
- A Aleš Rozehnal
- N Cyril Svoboda
- N Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- N Jana Volfová
- N Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 18Z Zdržel se: 1)
- A Petr Bendl
- N Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- N Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- N Václav Frank
- N Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- N Jan Klas
- N Václav Krása
- Z Jaroslav Maňásek
- N Pavel Němec
- A Stanislav Němec
- N Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- N Miloslav Ransdorf
- N Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- N Jan Vidím
- N František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- N Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- Z Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- N Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- N Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 1N Ne: 110 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2)
- N Vlastimil Aubrecht
- N Ludmila Brynychová
- N Květoslava Čelišová
- 0 Jiří Drda
- 0 Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- 0 Josef Houzák
- Z Libor Ježek
- N Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- N Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- N Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- N František Španbauer
- N Pavel Tollner
- 0 Josef Vejvoda
- A Oldřich Vojíř
- 0 Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 4N Ne: 180 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- N Rostislav Čevela
- 0 Václav Hanuš
- N Jiří Havlíček
- A Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- N Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- N Josef Mandík
- N Petr Mareš
- 0 Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- N Jiří Patočka
- N Ivan Pilip
- Z Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- N Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 2N Ne: 13)
- N Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- N František Brožík
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- N Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- N Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 240 Nepřihlášen: 13)
- 0 Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- 0 Vladimír Cisár
- N Karel Černý
- N Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- N Jan Grůza
- N Ivana Hanačíková
- 0 Petr Hort
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- N Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- 0 Jan Kostrhun
- 0 Zdeněk Koudelka
- N Pavel Kováčik
- N Michal Lobkowicz
- N Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- N Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- 0 Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- 0 Zdeňka Stránská
- 0 Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- N Ladislav Šustr
- 0 Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- 0 Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 5N Ne: 220 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 1)
- 0 Marek Benda
- N Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- 0 Eva Fischerová
- N Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- 0 Pavel Hönig
- 0 Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- A Radim Chytka
- A Josef Jalůvka
- N Yvona Jungová
- 0 Miroslav Kapoun
- N Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- 0 Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- N Petr Matějů
- 0 Ludmila Müllerová
- N Petr Nečas
- N František Ondruš
- 0 Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- 0 Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- N Miroslava Vlčková
- N Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- Z Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 6 | 14 | 2 | 1 | 0 |
Středočeský | 22 | 3 | 18 | 0 | 1 | 0 |
Jihočeský | 15 | 2 | 11 | 1 | 1 | 0 |
Severočeský | 22 | 1 | 11 | 8 | 2 | 0 |
Východočeský | 25 | 4 | 18 | 2 | 1 | 0 |
Západočeský | 15 | 2 | 13 | 0 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 3 | 24 | 13 | 0 | 0 |
Severomoravský | 38 | 5 | 22 | 10 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 26 | 131 | 36 | 7 | 0 |