26. schůze, 269. hlasování, 4. července 2000, 17:58
Evropská úmluva o výkonu práv dětí
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 125 | Je třeba: 63
A Ano: 68 | N Ne: 33 | 0 Nepřihlášen: 75 | Z Zdržel se: 24 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 50 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2)
- A Jaroslav Bašta
- 0 Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- N Ivan David
- A Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- 0 Stanislav Fischer
- 0 Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- A Monika Mihaličková
- N Vladimír Mlynář
- 0 Jiří Payne
- 0 Aleš Rozehnal
- A Cyril Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 50 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 3)
- 0 Petr Bendl
- A Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- Z Eva Dundáčková
- Z Václav Frank
- N Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- N Jan Klas
- A Václav Krása
- 0 Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- A Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- A Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- N František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- N Miroslav Beneš
- Z Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- 0 Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- A Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 3)
- Z Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- 0 Jiří Drda
- 0 Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- Z Josef Hojdar
- 0 Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- N Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- 0 Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- A František Španbauer
- Z Pavel Tollner
- 0 Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- 0 Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 11N Ne: 60 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- N Rostislav Čevela
- 0 Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- Z Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- A Michal Kraus
- Z Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- 0 Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- N Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- 0 Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- Z Jiří Bílý
- Z Václav Brousek
- A František Brožík
- A Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- 0 Václav Grüner
- Z Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 12N Ne: 70 Nepřihlášen: 18Z Zdržel se: 3)
- 0 Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Jiří Brtnický
- 0 Vladimír Cisár
- A Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- 0 Ivana Hanačíková
- 0 Petr Hort
- N Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- 0 Jan Kostrhun
- 0 Zdeněk Koudelka
- 0 Pavel Kováčik
- N Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- Z Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- 0 Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- 0 Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- 0 Zdeňka Stránská
- 0 Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Ladislav Šustr
- 0 Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- 0 Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 11N Ne: 30 Nepřihlášen: 20Z Zdržel se: 4)
- 0 Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- 0 Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- 0 Pavel Hönig
- 0 Vladimír Hradil
- Z Pavel Hrnčíř
- A František Chobot
- 0 Radim Chytka
- 0 Josef Jalůvka
- A Yvona Jungová
- 0 Miroslav Kapoun
- N Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- 0 Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- 0 Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- 0 František Ondruš
- 0 Jaroslav Palas
- 0 Břetislav Petr
- 0 Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- Z Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 9 | 5 | 7 | 2 | 0 |
Středočeský | 22 | 6 | 5 | 8 | 3 | 0 |
Jihočeský | 15 | 8 | 2 | 3 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 5 | 2 | 12 | 3 | 0 |
Východočeský | 25 | 11 | 6 | 6 | 2 | 0 |
Západočeský | 15 | 6 | 3 | 1 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 12 | 7 | 18 | 3 | 0 |
Severomoravský | 38 | 11 | 3 | 20 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 68 | 33 | 75 | 24 | 0 |