26. schůze, 755. hlasování, 14. července 2000, 13:10
Zpráva o realizaci Programového prohlášení vlády
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 158 | Je třeba: 80
A Ano: 73 | N Ne: 54 | 0 Nepřihlášen: 42 | Z Zdržel se: 31 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- N Jaroslav Bašta
- A Augustin Bubník
- N Petra Buzková
- Z Ivan David
- A Vladimír Doležal
- Z Václav Exner
- 0 Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- A Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- A Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- A Vladimír Mlynář
- A Jiří Payne
- 0 Aleš Rozehnal
- A Cyril Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- N Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 60 Nepřihlášen: 7)
- 0 Petr Bendl
- N Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- 0 Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- A Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- A Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- 0 František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- A Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- 0 Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- Z Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- 0 Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- A Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 9N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- Z Vlastimil Aubrecht
- Z Ludmila Brynychová
- Z Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- N Andrej Grega
- N Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- 0 Josef Houzák
- A Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- A Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- N František Španbauer
- A Pavel Tollner
- N Josef Vejvoda
- A Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 10N Ne: 50 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4)
- 0 Rostislav Čevela
- 0 Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- A Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- Z Josef Mandík
- A Petr Mareš
- 0 Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- Z Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- Z Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- N František Brožík
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- Z Pavel Hojda
- 0 Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- 0 Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 13N Ne: 120 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 7)
- 0 Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- N Vladimír Cisár
- 0 Karel Černý
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- Z Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- Z Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- Z Pavel Kováčik
- A Michal Lobkowicz
- Z Dalibor Matulka
- 0 Miroslava Němcová
- A Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- 0 Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- 0 Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 10N Ne: 110 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 9)
- A Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- Z Jaroslav Gongol
- 0 Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- Z Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- A Radim Chytka
- A Josef Jalůvka
- N Yvona Jungová
- 0 Miroslav Kapoun
- A Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- Z Ludmila Müllerová
- A Petr Nečas
- A František Ondruš
- N Jaroslav Palas
- Z Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- Z Svatomír Recman
- 0 Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- 0 Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- Z Miroslava Vlčková
- Z Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- N Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 10 | 5 | 5 | 3 | 0 |
Středočeský | 22 | 9 | 6 | 7 | 0 | 0 |
Jihočeský | 15 | 6 | 3 | 3 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 9 | 8 | 2 | 3 | 0 |
Východočeský | 25 | 10 | 5 | 6 | 4 | 0 |
Západočeský | 15 | 6 | 4 | 3 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 13 | 12 | 8 | 7 | 0 |
Severomoravský | 38 | 10 | 11 | 8 | 9 | 0 |
Celkem | 200 | 73 | 54 | 42 | 31 | 0 |