27. schůze, 158. hlasování, 20. září 2000, 16:38
Vládní návrh zákona o státní stat. službě - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 192 | Je třeba: 97
A Ano: 30 | N Ne: 145 | 0 Nepřihlášen: 8 | Z Zdržel se: 17 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 170 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- N Augustin Bubník
- N Petra Buzková
- N Ivan David
- N Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- N Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- N Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- N Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- N Monika Mihaličková
- N Vladimír Mlynář
- N Světlana Navarová
- N Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- A Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- N Jana Volfová
- N Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 180 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Petr Bendl
- N Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- N Milan Cabrnoch
- N Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- Z Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- N Jan Klas
- N Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- N Pavel Němec
- N Stanislav Němec
- N Vlasta Parkanová
- 0 Václav Pícl
- N Miloslav Ransdorf
- N Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- N Jan Vidím
- N František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 10Z Zdržel se: 2)
- N Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- N Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- Z Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- N Jiří Vlach
- N Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 5N Ne: 120 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- Z Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- N Andrej Grega
- N Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- Z Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- Z Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- Z Marie Machatá
- N Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- A František Španbauer
- N Pavel Tollner
- N Josef Vejvoda
- N Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 4N Ne: 170 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- 0 Jiří Havlíček
- A Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- Z Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- N Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- N Petr Mareš
- N Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- N Jiří Patočka
- Z Ivan Pilip
- N Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 3N Ne: 12)
- N Jiří Bílý
- N Václav Brousek
- N František Brožík
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 310 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- N Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- N Vladimír Cisár
- N Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- N Jan Grůza
- N Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- N Zdeněk Klanica
- N Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- Z Pavel Kováčik
- N Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- Z Miroslava Němcová
- N Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- 0 Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- 0 Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- N Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 7N Ne: 280 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Marek Benda
- N Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- Z Vladimír Hradil
- Z Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- N Radim Chytka
- N Josef Jalůvka
- N Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- N Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- N Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- N Petr Matějů
- N Ludmila Müllerová
- N Petr Nečas
- N František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 3 | 17 | 2 | 1 | 0 |
Středočeský | 22 | 2 | 18 | 1 | 1 | 0 |
Jihočeský | 15 | 3 | 10 | 0 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 5 | 12 | 1 | 4 | 0 |
Východočeský | 25 | 4 | 17 | 1 | 3 | 0 |
Západočeský | 15 | 3 | 12 | 0 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 3 | 31 | 2 | 4 | 0 |
Severomoravský | 38 | 7 | 28 | 1 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 30 | 145 | 8 | 17 | 0 |