28. schůze, 102. hlasování, 18. října 2000, 17:42
Vl. návrh novely zák. o pobytu cizinců na území
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 159 | Je třeba: 80
A Ano: 41 | N Ne: 65 | 0 Nepřihlášen: 41 | Z Zdržel se: 53 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 80 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4)
- Z Augustin Bubník
- N Petra Buzková
- A Ivan David
- Z Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- N Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- N Monika Mihaličková
- A Vladimír Mlynář
- N Světlana Navarová
- 0 Jiří Payne
- N Aleš Rozehnal
- A Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- 0 Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4)
- 0 Petr Bendl
- Z Jan Bláha
- Z Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- N Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- N Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- A Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- Z Pavel Němec
- A Stanislav Němec
- Z Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- A Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- N František Vnouček
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- N Miroslav Beneš
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- Z Miroslav Máče
- 0 Pavel Pešek
- Z Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- Z Jiří Vlach
- N Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 4N Ne: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7)
- Z Vlastimil Aubrecht
- Z Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- Z Andrej Grega
- Z Miroslav Grégr
- 0 Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- N Libor Ježek
- 0 Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- N Jaroslav Melichar
- N Miroslav Ouzký
- Z Martin Starec
- N František Španbauer
- Z Pavel Tollner
- N Josef Vejvoda
- Z Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 3N Ne: 90 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 8)
- 0 Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- Z Jiří Havlíček
- Z Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- N Miloslav Kučera ml.
- Z Miloslav Kučera st.
- Z Josef Mandík
- A Petr Mareš
- N Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- 0 Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- N Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- Z Evžen Snítilý
- Z Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- Z Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Jiří Bílý
- N Václav Brousek
- Z František Brožík
- 0 Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- Z Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- Z Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 130 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 10)
- 0 Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- Z Vladimír Cisár
- Z Karel Černý
- Z Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- Z Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- Z Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- Z Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- Z Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 6N Ne: 110 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 12)
- 0 Marek Benda
- Z Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- Z Eva Fischerová
- N Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- Z Pavel Hrnčíř
- A František Chobot
- Z Radim Chytka
- N Josef Jalůvka
- Z Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- 0 Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- Z Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- 0 Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- A František Ondruš
- 0 Jaroslav Palas
- Z Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- Z Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- 0 Miroslava Vlčková
- Z Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 5 | 8 | 6 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 5 | 6 | 7 | 4 | 0 |
Jihočeský | 15 | 3 | 4 | 3 | 5 | 0 |
Severočeský | 22 | 4 | 8 | 3 | 7 | 0 |
Východočeský | 25 | 3 | 9 | 5 | 8 | 0 |
Západočeský | 15 | 5 | 6 | 1 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 10 | 13 | 7 | 10 | 0 |
Severomoravský | 38 | 6 | 11 | 9 | 12 | 0 |
Celkem | 200 | 41 | 65 | 41 | 53 | 0 |