28. schůze, 165. hlasování, 20. října 2000, 15:40
Zpráva stále kom. PS pro kontrolu BIS
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 120 | Je třeba: 61
A Ano: 78 | N Ne: 34 | 0 Nepřihlášen: 80 | Z Zdržel se: 8 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 40 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1)
- A Augustin Bubník
- N Petra Buzková
- A Ivan David
- 0 Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- 0 Stanislav Fischer
- 0 Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- A Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- A Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- N Světlana Navarová
- A Jiří Payne
- A Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- N Jana Volfová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 60 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2)
- 0 Petr Bendl
- N Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- A Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- Z Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- N František Vnouček
- Z Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 4)
- 0 Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- 0 Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- A Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 8N Ne: 50 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- N Andrej Grega
- Z Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- A Libor Ježek
- 0 Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- N František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- 0 Josef Vejvoda
- Z Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 14N Ne: 30 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- 0 Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- 0 Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- A Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- 0 Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- Z Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 7)
- 0 Jiří Bílý
- 0 Václav Brousek
- 0 František Brožík
- 0 Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- 0 Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- 0 Michael Kuneš
- 0 Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 15N Ne: 40 Nepřihlášen: 19Z Zdržel se: 2)
- 0 Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- 0 Vladimír Cisár
- 0 Karel Černý
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- 0 Jan Grůza
- 0 Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- A Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- A Michal Lobkowicz
- 0 Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- 0 Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- 0 Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- A Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 10N Ne: 70 Nepřihlášen: 21)
- A Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- 0 Jaroslav Gongol
- 0 Jiří Hofman
- 0 Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- 0 Vladimír Hradil
- 0 Pavel Hrnčíř
- 0 František Chobot
- 0 Radim Chytka
- 0 Josef Jalůvka
- 0 Yvona Jungová
- 0 Miroslav Kapoun
- 0 Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- 0 Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- N Petr Nečas
- 0 František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- 0 Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- 0 Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 10 | 4 | 8 | 1 | 0 |
Středočeský | 22 | 7 | 6 | 7 | 2 | 0 |
Jihočeský | 15 | 8 | 3 | 4 | 0 | 0 |
Severočeský | 22 | 8 | 5 | 7 | 2 | 0 |
Východočeský | 25 | 14 | 3 | 7 | 1 | 0 |
Západočeský | 15 | 6 | 2 | 7 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 15 | 4 | 19 | 2 | 0 |
Severomoravský | 38 | 10 | 7 | 21 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 78 | 34 | 80 | 8 | 0 |