28. schůze, 202. hlasování, 24. října 2000, 17:05
Vl. návrh novely z. o Policii České republiky -
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 178 | Je třeba: 90
A Ano: 75 | N Ne: 78 | 0 Nepřihlášen: 22 | Z Zdržel se: 25 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8)
- Z Augustin Bubník
- N Petra Buzková
- A Ivan David
- Z Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- N Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- N Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- Z Stanislav Křeček
- A Monika Mihaličková
- A Vladimír Mlynář
- N Světlana Navarová
- Z Jiří Payne
- A Aleš Rozehnal
- Z Cyril Svoboda
- A Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- Z Jana Volfová
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 100 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Petr Bendl
- Z Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- N Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- N Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- N Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- A Miloslav Ransdorf
- N Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- N František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Miroslav Beneš
- Z Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- A Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- A Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 6N Ne: 60 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4)
- Z Vlastimil Aubrecht
- 0 Ludmila Brynychová
- 0 Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- N Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- N Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- 0 Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- Z Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- N František Španbauer
- A Pavel Tollner
- A Josef Vejvoda
- Z Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 12N Ne: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- Z Jiří Havlíček
- N Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- N Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- A Petr Mareš
- N Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- A Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 5N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- Z Jiří Bílý
- Z Václav Brousek
- N František Brožík
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- 0 Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 16N Ne: 150 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- N Vladimír Cisár
- N Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- 0 Pavel Kováčik
- Z Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- Z Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 13N Ne: 170 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- A Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- Z Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- A Radim Chytka
- A Josef Jalůvka
- A Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- A Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- Z Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- A Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- N Petr Nečas
- A František Ondruš
- 0 Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- Z Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- Z Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 8 | 6 | 1 | 8 | 0 |
Středočeský | 22 | 9 | 10 | 2 | 1 | 0 |
Jihočeský | 15 | 6 | 6 | 1 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 6 | 6 | 6 | 4 | 0 |
Východočeský | 25 | 12 | 11 | 1 | 1 | 0 |
Západočeský | 15 | 5 | 7 | 1 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 16 | 15 | 6 | 3 | 0 |
Severomoravský | 38 | 13 | 17 | 4 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 75 | 78 | 22 | 25 | 0 |