29. schůze, 116. hlasování, 30. listopadu 2000, 16:52
Návrh novel. z. o sdružování v politických stran
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 126 | Je třeba: 64
A Ano: 39 | N Ne: 62 | 0 Nepřihlášen: 74 | Z Zdržel se: 25 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 110 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2)
- N Augustin Bubník
- 0 Petra Buzková
- Z Ivan David
- N Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- 0 Stanislav Fischer
- N Tomáš Kladívko
- N Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- N Libor Krátký
- 0 Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- 0 Světlana Navarová
- N Jiří Payne
- N Aleš Rozehnal
- A Cyril Svoboda
- A Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- N Jana Volfová
- N Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 3)
- N Petr Bendl
- Z Jan Bláha
- 0 Jarmila Boháčková
- N Milan Cabrnoch
- Z Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- N Jan Klas
- Z Václav Krása
- 0 Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- A Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- N Jan Vidím
- 0 František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 9)
- N Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- 0 Pavel Pešek
- 0 Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- 0 Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 7N Ne: 60 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1)
- N Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- 0 Jiří Drda
- 0 Andrej Grega
- N Miroslav Grégr
- 0 Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- 0 Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- A Marie Machatá
- N Jaroslav Melichar
- N Miroslav Ouzký
- 0 Martin Starec
- N František Španbauer
- A Pavel Tollner
- A Josef Vejvoda
- Z Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 4N Ne: 80 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 1)
- 0 Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- 0 Jiří Havlíček
- 0 Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- 0 Miloslav Kučera ml.
- 0 Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- 0 Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- 0 Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- Z Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- 0 Alena Svobodová
- 0 Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- Z Jiří Bílý
- N Václav Brousek
- 0 František Brožík
- Z Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- 0 Václav Grüner
- 0 Pavel Hojda
- 0 Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- 0 Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 120 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 8)
- A Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- Z Vladimír Cisár
- N Karel Černý
- 0 Miroslav Grebeníček
- Z Václav Grulich
- 0 Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- Z Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- A Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- 0 Jaroslav Pešán
- 0 Jaroslav Plachý
- Z Petr Pleva
- 0 Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- Z Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- A Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- 0 Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 7N Ne: 100 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 8)
- Z Marek Benda
- N Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- Z Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- 0 Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- 0 Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- Z Radim Chytka
- Z Josef Jalůvka
- N Yvona Jungová
- 0 Miroslav Kapoun
- 0 Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- 0 Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- Z Antonín Macháček
- A Petr Matějů
- 0 Ludmila Müllerová
- 0 Petr Nečas
- A František Ondruš
- 0 Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- Z Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- Z Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- Z Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 3 | 11 | 7 | 2 | 0 |
Středočeský | 22 | 3 | 6 | 10 | 3 | 0 |
Jihočeský | 15 | 3 | 3 | 9 | 0 | 0 |
Severočeský | 22 | 7 | 6 | 8 | 1 | 0 |
Východočeský | 25 | 4 | 8 | 12 | 1 | 0 |
Západočeský | 15 | 2 | 6 | 5 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 10 | 12 | 10 | 8 | 0 |
Severomoravský | 38 | 7 | 10 | 13 | 8 | 0 |
Celkem | 200 | 39 | 62 | 74 | 25 | 0 |