29. schůze, 327. hlasování, 5. prosince 2000, 17:39
Návrh zákona o státním rozpočtu ČR na rok 2001
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 185 | Je třeba: 93
A Ano: 55 | N Ne: 94 | 0 Nepřihlášen: 15 | Z Zdržel se: 36 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 120 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- Z Augustin Bubník
- N Petra Buzková
- Z Ivan David
- N Vladimír Doležal
- 0 Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- N Tomáš Kladívko
- N Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- A Monika Mihaličková
- N Vladimír Mlynář
- N Světlana Navarová
- N Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- A Cyril Svoboda
- A Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- N Jana Volfová
- N Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- 0 Petr Bendl
- N Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- N Jan Klas
- A Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- N Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- A Jan Vidím
- Z František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- N Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- N Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- A Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- 0 Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- A Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 3N Ne: 13Z Zdržel se: 6)
- Z Vlastimil Aubrecht
- N Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- A Andrej Grega
- N Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- N Josef Houzák
- N Libor Ježek
- Z Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- Z Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- Z Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- N Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- N František Španbauer
- A Pavel Tollner
- N Josef Vejvoda
- Z Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 7N Ne: 14Z Zdržel se: 4)
- N Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- A Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- N Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- N Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- Z Josef Mandík
- A Petr Mareš
- N Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- Z Alena Páralová
- N Jiří Patočka
- Z Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 7N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- 0 Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- A František Brožík
- Z Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- Z Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 230 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- A Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- N Vladimír Cisár
- N Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- A Jan Grůza
- N Ivana Hanačíková
- Z Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- N Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- 0 Zdeněk Koudelka
- N Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- Z Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- Z Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- N Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 10N Ne: 180 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9)
- A Marek Benda
- N Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- Z Eva Fischerová
- Z Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- Z Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- 0 František Chobot
- N Radim Chytka
- Z Josef Jalůvka
- N Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- A Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- Z Antonín Macháček
- A Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- A Petr Nečas
- A František Ondruš
- N Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- Z Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- N Miroslava Vlčková
- Z Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- N Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 5 | 12 | 1 | 5 | 0 |
Středočeský | 22 | 11 | 5 | 4 | 2 | 0 |
Jihočeský | 15 | 4 | 5 | 2 | 4 | 0 |
Severočeský | 22 | 3 | 13 | 0 | 6 | 0 |
Východočeský | 25 | 7 | 14 | 0 | 4 | 0 |
Západočeský | 15 | 7 | 4 | 1 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 8 | 23 | 6 | 3 | 0 |
Severomoravský | 38 | 10 | 18 | 1 | 9 | 0 |
Celkem | 200 | 55 | 94 | 15 | 36 | 0 |