31. schůze, 5. hlasování, 12. ledna 2001, 09:42
Vládní návrh zákona o České televizi
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 187 | Je třeba: 94
A Ano: 61 | N Ne: 43 | 0 Nepřihlášen: 13 | Z Zdržel se: 83 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 10)
- A Augustin Bubník
- N Petra Buzková
- A Ivan David
- Z Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- A Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- Z Petr Koháček
- 0 Libor Krátký
- Z Stanislav Křeček
- N Monika Mihaličková
- Z Vladimír Mlynář
- A Světlana Navarová
- A Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- Z Cyril Svoboda
- N Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- Z Jana Volfová
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 11)
- A Petr Bendl
- Z Jan Bláha
- Z Jarmila Boháčková
- Z Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- Z Jan Klas
- Z Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- Z Stanislav Němec
- N Vlasta Parkanová
- Z Václav Pícl
- A Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- Z Jan Vidím
- Z František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 4Z Zdržel se: 6)
- A Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- A Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- N Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- Z Jiří Vlach
- Z Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 10)
- Z Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- Z Jiří Drda
- Z Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- 0 Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- Z Jaromír Kohlíček
- Z Robert Kopecký
- N Karel Kühnl
- Z Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- Z František Španbauer
- Z Pavel Tollner
- Z Josef Vejvoda
- Z Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 9N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 10)
- Z Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- Z Jiří Havlíček
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- N Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- Z Miloslav Kučera ml.
- Z Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Mandík
- Z Petr Mareš
- Z Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- Z Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- N Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- Z Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 7N Ne: 3Z Zdržel se: 5)
- A Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- N František Brožík
- Z Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- Z Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- Z Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 110 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 16)
- Z Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- Z Vladimír Cisár
- Z Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- N Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- Z Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- Z Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- Z Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- N Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- Z Miroslava Němcová
- N Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- Z Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- Z Jaromír Schling
- Z Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- Z Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- Z Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 12N Ne: 11Z Zdržel se: 15)
- Z Marek Benda
- Z Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- Z Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- Z František Chobot
- A Radim Chytka
- A Josef Jalůvka
- N Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- N Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- Z Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- N Petr Matějů
- Z Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- N František Ondruš
- N Jaroslav Palas
- Z Břetislav Petr
- Z Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- Z Pavel Šafařík
- Z Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- Z Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- Z Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 8 | 3 | 2 | 10 | 0 |
Středočeský | 22 | 5 | 4 | 2 | 11 | 0 |
Jihočeský | 15 | 5 | 4 | 0 | 6 | 0 |
Severočeský | 22 | 4 | 3 | 5 | 10 | 0 |
Východočeský | 25 | 9 | 4 | 2 | 10 | 0 |
Západočeský | 15 | 7 | 3 | 0 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 11 | 11 | 2 | 16 | 0 |
Severomoravský | 38 | 12 | 11 | 0 | 15 | 0 |
Celkem | 200 | 61 | 43 | 13 | 83 | 0 |