31. schůze, 6. hlasování, 12. ledna 2001, 09:43
Vládní návrh zákona o České televizi
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 187 | Je třeba: 94
A Ano: 8 | N Ne: 7 | 0 Nepřihlášen: 13 | Z Zdržel se: 172 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 17)
- Z Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- Z Ivan David
- Z Vladimír Doležal
- Z Václav Exner
- N Stanislav Fischer
- Z Tomáš Kladívko
- Z Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- 0 Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- Z Monika Mihaličková
- Z Vladimír Mlynář
- Z Světlana Navarová
- Z Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- Z Cyril Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- Z Jana Volfová
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (0 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 20)
- Z Petr Bendl
- Z Jan Bláha
- Z Jarmila Boháčková
- Z Milan Cabrnoch
- Z Eva Dundáčková
- Z Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- Z Jan Klas
- Z Václav Krása
- Z Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- Z Stanislav Němec
- Z Vlasta Parkanová
- Z Václav Pícl
- Z Miloslav Ransdorf
- Z Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- Z Jan Vidím
- Z František Vnouček
- Z Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 12)
- Z Miroslav Beneš
- Z Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- Z Miroslav Kalousek
- Z Jitka Kupčová
- Z Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- A Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- Z Jiří Vlach
- N Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 15)
- Z Vlastimil Aubrecht
- Z Ludmila Brynychová
- Z Květoslava Čelišová
- Z Jiří Drda
- Z Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- Z Josef Hojdar
- 0 Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- Z Jaromír Kohlíček
- Z Robert Kopecký
- Z Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- A Martin Starec
- Z František Španbauer
- Z Pavel Tollner
- Z Josef Vejvoda
- Z Oldřich Vojíř
- Z Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (0 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 23)
- Z Rostislav Čevela
- Z Václav Hanuš
- Z Jiří Havlíček
- Z Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- Z Michal Kraus
- Z Josef Krejčí
- Z Miloslav Kučera ml.
- Z Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Mandík
- Z Petr Mareš
- Z Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- Z Hana Orgoníková
- Z Alena Páralová
- Z Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- Z Pavel Severa
- Z Evžen Snítilý
- Z Alena Svobodová
- Z Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- Z Miloš Titz
- Z Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (N Ne: 1Z Zdržel se: 14)
- Z Jiří Bílý
- Z Václav Brousek
- Z František Brožík
- Z Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- Z Václav Grüner
- Z Pavel Hojda
- Z Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- Z Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- Z Jan Svoboda
- Z Rudolf Tomíček
- Z Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 33)
- Z Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- Z Vladimír Cisár
- Z Karel Černý
- Z Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- Z Ivana Hanačíková
- Z Petr Hort
- Z Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- Z Zdeněk Klanica
- Z Ladislav Korbel
- Z Jan Kostrhun
- Z Zdeněk Koudelka
- N Pavel Kováčik
- Z Michal Lobkowicz
- Z Dalibor Matulka
- Z Miroslava Němcová
- Z Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- Z Jaroslav Pešán
- Z Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- Z Olga Sehnalová
- Z Jaromír Schling
- Z Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- Z Zdeňka Stránská
- Z Pavel Suchánek
- A Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- Z Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- Z Miloslav Vlček
- Z Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (Z Zdržel se: 38)
- Z Marek Benda
- Z Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- Z Eva Fischerová
- Z Jaroslav Gongol
- Z Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- Z Pavel Hönig
- Z Vladimír Hradil
- Z Pavel Hrnčíř
- Z František Chobot
- Z Radim Chytka
- Z Josef Jalůvka
- Z Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- Z Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- Z Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- Z Antonín Macháček
- Z Petr Matějů
- Z Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- Z František Ondruš
- Z Jaroslav Palas
- Z Břetislav Petr
- Z Luděk Polášek
- Z Svatomír Recman
- Z Karel Sehoř
- Z Pavel Šafařík
- Z Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- Z Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- Z Miroslava Vlčková
- Z Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
- Z Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 2 | 2 | 2 | 17 | 0 |
Středočeský | 22 | 0 | 0 | 2 | 20 | 0 |
Jihočeský | 15 | 2 | 1 | 0 | 12 | 0 |
Severočeský | 22 | 2 | 0 | 5 | 15 | 0 |
Východočeský | 25 | 0 | 0 | 2 | 23 | 0 |
Západočeský | 15 | 0 | 1 | 0 | 14 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 2 | 3 | 2 | 33 | 0 |
Severomoravský | 38 | 0 | 0 | 0 | 38 | 0 |
Celkem | 200 | 8 | 7 | 13 | 172 | 0 |