31. schůze, 13. hlasování, 12. ledna 2001, 21:20
situace v ČTV
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 189 | Je třeba: 95
A Ano: 92 | N Ne: 37 | 0 Nepřihlášen: 11 | Z Zdržel se: 60 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 13N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- A Augustin Bubník
- Z Petra Buzková
- A Ivan David
- A Vladimír Doležal
- Z Václav Exner
- N Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- A Václav Klaus
- A Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- 0 Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- N Monika Mihaličková
- Z Vladimír Mlynář
- A Světlana Navarová
- Z Jiří Payne
- A Aleš Rozehnal
- N Cyril Svoboda
- N Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- A Petr Bendl
- Z Jan Bláha
- Z Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- N Václav Frank
- Z Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- A Jan Klas
- 0 Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- Z Pavel Němec
- A Stanislav Němec
- N Vlasta Parkanová
- Z Václav Pícl
- N Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- A Jan Vidím
- A František Vnouček
- Z Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 4Z Zdržel se: 6)
- A Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- Z Miroslav Kalousek
- Z Jitka Kupčová
- Z Miroslav Máče
- Z Pavel Pešek
- Z Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- N Jiří Vlach
- A Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 11N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- A Vlastimil Aubrecht
- N Ludmila Brynychová
- N Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- A Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- Z Josef Hojdar
- 0 Josef Houzák
- A Libor Ježek
- Z Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- N Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- A Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- Z Martin Starec
- N František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- A Josef Vejvoda
- A Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 12N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- Z Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- N Jiří Havlíček
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- Z Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Mandík
- N Petr Mareš
- Z Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- 0 Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- Z Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- N Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- Z Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 7N Ne: 2Z Zdržel se: 6)
- A Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- A František Brožík
- Z Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- Z Václav Grüner
- N Pavel Hojda
- Z Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- Z Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- Z Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 16N Ne: 8Z Zdržel se: 16)
- Z Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Jiří Brtnický
- A Vladimír Cisár
- A Karel Černý
- N Miroslav Grebeníček
- Z Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- N Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- Z Jiří Karas
- N Jan Kasal
- N Zdeněk Klanica
- Z Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- N Pavel Kováčik
- N Michal Lobkowicz
- Z Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- N Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- Z Olga Sehnalová
- Z Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- Z Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- Z Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- A Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- Z Miloslav Vlček
- Z Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 18N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 12)
- A Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- N Jaroslav Gongol
- Z Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- A František Chobot
- A Radim Chytka
- A Josef Jalůvka
- 0 Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- N Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- Z Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- Z Antonín Macháček
- N Petr Matějů
- Z Ludmila Müllerová
- A Petr Nečas
- Z František Ondruš
- Z Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- Z Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- Z Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- Z Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- N Miroslava Vlčková
- N Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
- A Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 13 | 5 | 1 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 10 | 4 | 1 | 7 | 0 |
Jihočeský | 15 | 5 | 4 | 0 | 6 | 0 |
Severočeský | 22 | 11 | 4 | 4 | 3 | 0 |
Východočeský | 25 | 12 | 4 | 3 | 6 | 0 |
Západočeský | 15 | 7 | 2 | 0 | 6 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 16 | 8 | 0 | 16 | 0 |
Severomoravský | 38 | 18 | 6 | 2 | 12 | 0 |
Celkem | 200 | 92 | 37 | 11 | 60 | 0 |