31. schůze, 36. hlasování, 13. ledna 2001, 01:11
Vládní návrh zákona o České televizi
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 193 | Je třeba: 97
A Ano: 37 | N Ne: 114 | 0 Nepřihlášen: 7 | Z Zdržel se: 42 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9)
- N Augustin Bubník
- Z Petra Buzková
- N Ivan David
- N Vladimír Doležal
- N Václav Exner
- N Stanislav Fischer
- Z Tomáš Kladívko
- Z Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- 0 Libor Krátký
- Z Stanislav Křeček
- A Monika Mihaličková
- A Vladimír Mlynář
- N Světlana Navarová
- Z Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- A Cyril Svoboda
- A Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- Z Jana Volfová
- N Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 13Z Zdržel se: 5)
- Z Petr Bendl
- N Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- N Milan Cabrnoch
- Z Eva Dundáčková
- N Václav Frank
- N Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- Z Jan Klas
- A Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- N Stanislav Němec
- A Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- N Miloslav Ransdorf
- N Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- Z Jan Vidím
- N František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 8Z Zdržel se: 4)
- Z Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- N Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- Z Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Jiří Vlach
- Z Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 2N Ne: 150 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- Z Vlastimil Aubrecht
- N Ludmila Brynychová
- N Květoslava Čelišová
- Z Jiří Drda
- N Andrej Grega
- N Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- 0 Josef Houzák
- Z Libor Ježek
- N Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- N Marie Machatá
- N Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- N František Španbauer
- A Pavel Tollner
- N Josef Vejvoda
- N Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 5N Ne: 130 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- N Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- Z Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- N Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- N Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Mandík
- A Petr Mareš
- N Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- Z Alena Páralová
- Z Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- N Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 2N Ne: 8Z Zdržel se: 5)
- Z Jiří Bílý
- N Václav Brousek
- N František Brožík
- Z Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- N Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- Z Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- Z Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 220 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- A Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- N Vladimír Cisár
- N Karel Černý
- N Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- 0 Petr Hort
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- N Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- N Pavel Kováčik
- A Michal Lobkowicz
- N Dalibor Matulka
- Z Miroslava Němcová
- A Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- Z Jaroslav Plachý
- Z Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 7N Ne: 26Z Zdržel se: 5)
- N Marek Benda
- N Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- N Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- N Radim Chytka
- N Josef Jalůvka
- N Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- A Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- A Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- A František Ondruš
- N Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- Z Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- N Miroslava Vlčková
- N Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- N Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 4 | 9 | 1 | 9 | 0 |
Středočeský | 22 | 4 | 13 | 0 | 5 | 0 |
Jihočeský | 15 | 3 | 8 | 0 | 4 | 0 |
Severočeský | 22 | 2 | 15 | 2 | 3 | 0 |
Východočeský | 25 | 5 | 13 | 2 | 5 | 0 |
Západočeský | 15 | 2 | 8 | 0 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 10 | 22 | 2 | 6 | 0 |
Severomoravský | 38 | 7 | 26 | 0 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 37 | 114 | 7 | 42 | 0 |