32. schůze, 29. hlasování, 24. ledna 2001, 11:37
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 164 | Je třeba: 83
A Ano: 84 | N Ne: 69 | 0 Nepřihlášen: 36 | Z Zdržel se: 11 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 100 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- N Augustin Bubník
- N Petra Buzková
- N Ivan David
- A Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- N Tomáš Kladívko
- A Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- N Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- Z Monika Mihaličková
- A Vladimír Mlynář
- N Světlana Navarová
- 0 Jiří Payne
- A Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- N Jana Volfová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- A Petr Bendl
- Z Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- Z Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- N Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- Z Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- A Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- N Jan Vidím
- N František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 8N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- 0 Taťána Jirousová
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Jiří Vlach
- A Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 7N Ne: 90 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- N Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- N Andrej Grega
- N Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- 0 Josef Houzák
- A Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- Z Marie Machatá
- N Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- N František Španbauer
- A Pavel Tollner
- N Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 14N Ne: 70 Nepřihlášen: 4)
- N Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- N Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- 0 Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- A Petr Mareš
- N Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- 0 Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- 0 František Brožík
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- Z Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- 0 Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 17N Ne: 110 Nepřihlášen: 12)
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- N Vladimír Cisár
- 0 Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- A Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- 0 Pavel Kováčik
- A Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- 0 Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- 0 Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 17N Ne: 150 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- A Marek Benda
- N Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- Z Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- A Radim Chytka
- A Josef Jalůvka
- N Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- A Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- A Petr Nečas
- A František Ondruš
- 0 Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- Z Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 7 | 10 | 3 | 3 | 0 |
Středočeský | 22 | 7 | 8 | 4 | 3 | 0 |
Jihočeský | 15 | 8 | 4 | 2 | 1 | 0 |
Severočeský | 22 | 7 | 9 | 5 | 1 | 0 |
Východočeský | 25 | 14 | 7 | 4 | 0 | 0 |
Západočeský | 15 | 7 | 5 | 2 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 17 | 11 | 12 | 0 | 0 |
Severomoravský | 38 | 17 | 15 | 4 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 84 | 69 | 36 | 11 | 0 |