32. schůze, 44. hlasování, 24. ledna 2001, 17:17
Výchozí teze pro přípravu koncepce správního sou
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 148 | Je třeba: 75
A Ano: 26 | N Ne: 89 | 0 Nepřihlášen: 52 | Z Zdržel se: 33 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 120 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- N Augustin Bubník
- N Petra Buzková
- N Ivan David
- 0 Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- N Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- N Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- 0 Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- N Monika Mihaličková
- N Vladimír Mlynář
- N Světlana Navarová
- Z Jiří Payne
- N Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- N Jana Volfová
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 7)
- Z Petr Bendl
- 0 Jan Bláha
- Z Jarmila Boháčková
- Z Milan Cabrnoch
- N Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- N Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- Z Václav Krása
- 0 Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- N Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- A Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- Z Jan Vidím
- Z František Vnouček
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- Z Miroslav Beneš
- Z Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- N Zdeněk Jičínský
- 0 Taťána Jirousová
- N Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- N Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- 0 Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 3N Ne: 100 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1)
- N Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- 0 Jiří Drda
- 0 Andrej Grega
- N Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- 0 Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- N Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- N František Španbauer
- N Pavel Tollner
- N Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 2N Ne: 100 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 6)
- N Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- N Jiří Havlíček
- Z Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- Z Josef Krejčí
- 0 Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Mandík
- N Petr Mareš
- N Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- Z Alena Páralová
- Z Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- 0 Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- 0 Jiří Bílý
- 0 Václav Brousek
- 0 František Brožík
- Z Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- N Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- Z Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- Z Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 140 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 7)
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- Z Vladimír Cisár
- A Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- N Jan Grůza
- N Ivana Hanačíková
- Z Petr Hort
- N Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- Z Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- N Dalibor Matulka
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- Z Petr Pleva
- 0 Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- Z Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- 0 Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 4N Ne: 230 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5)
- N Marek Benda
- N Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- N Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- Z František Chobot
- Z Radim Chytka
- N Josef Jalůvka
- N Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- N Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- N Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- Z Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- N Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- N František Ondruš
- 0 Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- 0 Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- N Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 3 | 12 | 6 | 2 | 0 |
Středočeský | 22 | 3 | 4 | 8 | 7 | 0 |
Jihočeský | 15 | 1 | 9 | 3 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 3 | 10 | 8 | 1 | 0 |
Východočeský | 25 | 2 | 10 | 7 | 6 | 0 |
Západočeský | 15 | 1 | 7 | 4 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 9 | 14 | 10 | 7 | 0 |
Severomoravský | 38 | 4 | 23 | 6 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 26 | 89 | 52 | 33 | 0 |