32. schůze, 45. hlasování, 24. ledna 2001, 17:18
Výchozí teze pro přípravu koncepce správního sou
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 148 | Je třeba: 75
A Ano: 36 | N Ne: 78 | 0 Nepřihlášen: 52 | Z Zdržel se: 34 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 60 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5)
- A Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- N Ivan David
- 0 Vladimír Doležal
- N Václav Exner
- N Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- 0 Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- Z Monika Mihaličková
- Z Vladimír Mlynář
- N Světlana Navarová
- Z Jiří Payne
- A Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- N Jana Volfová
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 70 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2)
- A Petr Bendl
- 0 Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- N Václav Frank
- N Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- Z Václav Krása
- 0 Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- A Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- N Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- A Jan Vidím
- N František Vnouček
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- N Zdeněk Jičínský
- 0 Taťána Jirousová
- Z Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- Z Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- 0 Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (N Ne: 120 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2)
- N Vlastimil Aubrecht
- N Ludmila Brynychová
- N Květoslava Čelišová
- 0 Jiří Drda
- 0 Andrej Grega
- N Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- 0 Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- Z Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- Z Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- N Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- N František Španbauer
- N Pavel Tollner
- N Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 6N Ne: 80 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 3)
- N Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- Z Jiří Havlíček
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- 0 Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Mandík
- Z Petr Mareš
- N Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- N Alena Svobodová
- 0 Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- 0 Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- 0 Jiří Bílý
- 0 Václav Brousek
- 0 František Brožík
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- N Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- Z Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- Z Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 170 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 8)
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- N Vladimír Cisár
- N Karel Černý
- N Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- N Ivana Hanačíková
- Z Petr Hort
- Z Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- N Zdeněk Klanica
- Z Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- N Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- Z Dalibor Matulka
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- 0 Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- 0 Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 7N Ne: 160 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 10)
- A Marek Benda
- N Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- N Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- Z František Chobot
- Z Radim Chytka
- A Josef Jalůvka
- N Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- Z Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- Z Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- Z Ludmila Müllerová
- A Petr Nečas
- Z František Ondruš
- 0 Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- 0 Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- Z Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- N Miroslava Vlčková
- Z Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 6 | 6 | 6 | 5 | 0 |
Středočeský | 22 | 5 | 7 | 8 | 2 | 0 |
Jihočeský | 15 | 4 | 6 | 3 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 0 | 12 | 8 | 2 | 0 |
Východočeský | 25 | 6 | 8 | 8 | 3 | 0 |
Západočeský | 15 | 3 | 6 | 4 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 5 | 17 | 10 | 8 | 0 |
Severomoravský | 38 | 7 | 16 | 5 | 10 | 0 |
Celkem | 200 | 36 | 78 | 52 | 34 | 0 |