32. schůze, 223. hlasování, 26. ledna 2001, 16:01
Návrh zákona o soudních exekut.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 162 | Je třeba: 82
A Ano: 28 | N Ne: 115 | 0 Nepřihlášen: 38 | Z Zdržel se: 19 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 120 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- Z Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- N Ivan David
- N Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- N Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- N Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- 0 Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- N Monika Mihaličková
- N Vladimír Mlynář
- Z Světlana Navarová
- N Jiří Payne
- 0 Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- N Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- N Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 130 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- 0 Petr Bendl
- Z Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- Z Eva Dundáčková
- N Václav Frank
- A Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- N Jan Klas
- N Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- N Pavel Němec
- N Stanislav Němec
- N Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- A Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- N Jan Vidím
- N František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 100 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- N Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- N Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- N Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- N Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 3N Ne: 110 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- Z Vlastimil Aubrecht
- N Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- N Andrej Grega
- A Miroslav Grégr
- 0 Josef Hojdar
- 0 Josef Houzák
- N Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- N Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- N František Španbauer
- N Pavel Tollner
- N Josef Vejvoda
- Z Oldřich Vojíř
- Z Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 4N Ne: 150 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- 0 Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- N Jiří Havlíček
- N Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- N Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- N Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- N Petr Mareš
- N Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- Z Alena Páralová
- N Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- N Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- 0 Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- 0 Miloš Titz
- 0 Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 1N Ne: 12Z Zdržel se: 2)
- N Jiří Bílý
- N Václav Brousek
- Z František Brožík
- Z Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- N Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 180 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 2)
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- Z Vladimír Cisár
- 0 Karel Černý
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- N Jan Grůza
- N Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- N Ladislav Korbel
- 0 Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- N Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- 0 Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- 0 Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- A Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- N Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- 0 Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 3N Ne: 240 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4)
- N Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- N Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- 0 Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- N Radim Chytka
- N Josef Jalůvka
- A Yvona Jungová
- 0 Miroslav Kapoun
- N Zdeněk Kořistka
- 0 Miroslav Krajíček
- N Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- N Ludmila Müllerová
- 0 Petr Nečas
- N František Ondruš
- Z Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- N Miroslava Vlčková
- N Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- Z Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 4 | 12 | 4 | 3 | 0 |
Středočeský | 22 | 5 | 13 | 2 | 2 | 0 |
Jihočeský | 15 | 2 | 10 | 2 | 1 | 0 |
Severočeský | 22 | 3 | 11 | 4 | 4 | 0 |
Východočeský | 25 | 4 | 15 | 5 | 1 | 0 |
Západočeský | 15 | 1 | 12 | 0 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 6 | 18 | 14 | 2 | 0 |
Severomoravský | 38 | 3 | 24 | 7 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 28 | 115 | 38 | 19 | 0 |