34. schůze, 93. hlasování, 22. února 2001, 14:48
Vládní návrh zákona o správních poplatcích
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 166 | Je třeba: 84
A Ano: 90 | N Ne: 66 | 0 Nepřihlášen: 34 | Z Zdržel se: 10 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 17N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Augustin Bubník
- N Petra Buzková
- N Ivan David
- A Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- A Václav Klaus
- A Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- A Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- A Monika Mihaličková
- A Vladimír Mlynář
- N Světlana Navarová
- A Jiří Payne
- A Aleš Rozehnal
- Z Cyril Svoboda
- A Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- N Jana Volfová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 70 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- 0 Petr Bendl
- N Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- Z Milan Cabrnoch
- 0 Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- N Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- A Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- A Stanislav Němec
- A Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- A Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- N František Vnouček
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 6)
- 0 Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- N Zdeněk Jičínský
- 0 Taťána Jirousová
- A Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- 0 Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- A Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 11N Ne: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- N Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- 0 Josef Hojdar
- 0 Josef Houzák
- A Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- Z Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- A Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- A Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- N František Španbauer
- A Pavel Tollner
- N Josef Vejvoda
- A Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 10N Ne: 80 Nepřihlášen: 7)
- N Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- 0 Jiří Havlíček
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- N Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- 0 Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- N Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- 0 Jiří Patočka
- A Ivan Pilip
- N Pavel Severa
- 0 Evžen Snítilý
- 0 Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- 0 Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 8N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- N František Brožík
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- 0 Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 19N Ne: 140 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- Z Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- N Vladimír Cisár
- N Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- 0 Pavel Kováčik
- A Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- A Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- 0 Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- N Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 13N Ne: 180 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- A Marek Benda
- N Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- Z Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- A Radim Chytka
- 0 Josef Jalůvka
- N Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- A Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- N Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- A Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- A Petr Nečas
- 0 František Ondruš
- N Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- Z Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- 0 Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- N Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 17 | 4 | 1 | 1 | 0 |
Středočeský | 22 | 8 | 7 | 5 | 2 | 0 |
Jihočeský | 15 | 4 | 5 | 6 | 0 | 0 |
Severočeský | 22 | 11 | 5 | 5 | 1 | 0 |
Východočeský | 25 | 10 | 8 | 7 | 0 | 0 |
Západočeský | 15 | 8 | 5 | 1 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 19 | 14 | 4 | 3 | 0 |
Severomoravský | 38 | 13 | 18 | 5 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 90 | 66 | 34 | 10 | 0 |