34. schůze, 312. hlasování, 2. března 2001, 10:57
Vládní návrh zákona o České konsolidační agentuř
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 174 | Je třeba: 88
A Ano: 22 | N Ne: 106 | 0 Nepřihlášen: 26 | Z Zdržel se: 46 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 140 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- N Augustin Bubník
- N Petra Buzková
- N Ivan David
- N Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- Z Stanislav Fischer
- N Tomáš Kladívko
- A Václav Klaus
- N Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- N Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- Z Monika Mihaličková
- N Vladimír Mlynář
- N Světlana Navarová
- N Jiří Payne
- N Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- 0 Jana Volfová
- N Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- N Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- 0 Eva Dundáčková
- N Hynek Fajmon
- Z Václav Frank
- N Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- Z Jan Klas
- A Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- A Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- Z Miloslav Ransdorf
- Z Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- Z Jan Vidím
- N František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- Z Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- N Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- Z Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- Z Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 1N Ne: 100 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5)
- N Vlastimil Aubrecht
- Z Ludmila Brynychová
- Z Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- N Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- 0 Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- Z Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- N Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- N František Španbauer
- Z Pavel Tollner
- 0 Josef Vejvoda
- Z Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 3N Ne: 150 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- N Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- N Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- N Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- 0 Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- Z Josef Mandík
- N Petr Mareš
- N Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- Z Alena Páralová
- 0 Jiří Patočka
- N Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- Z Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- 0 Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 2N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Jiří Bílý
- N Václav Brousek
- 0 František Brožík
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- Z Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- Z Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 210 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 10)
- Z Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Jiří Brtnický
- 0 Vladimír Cisár
- 0 Karel Černý
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- N Jan Grůza
- N Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- Z Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- Z Pavel Kováčik
- A Michal Lobkowicz
- Z Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- N Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- Z Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- Z Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 4N Ne: 220 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 9)
- Z Marek Benda
- N Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- Z Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- N Radim Chytka
- N Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- N Jitka Kocianová
- Z Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- A Petr Matějů
- Z Ludmila Müllerová
- N Petr Nečas
- Z František Ondruš
- N Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- Z Svatomír Recman
- 0 Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- Z Miroslava Vlčková
- Z Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 3 | 14 | 3 | 3 | 0 |
Středočeský | 22 | 3 | 9 | 4 | 6 | 0 |
Jihočeský | 15 | 2 | 6 | 1 | 6 | 0 |
Severočeský | 22 | 1 | 10 | 6 | 5 | 0 |
Východočeský | 25 | 3 | 15 | 3 | 4 | 0 |
Západočeský | 15 | 2 | 9 | 1 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 4 | 21 | 5 | 10 | 0 |
Severomoravský | 38 | 4 | 22 | 3 | 9 | 0 |
Celkem | 200 | 22 | 106 | 26 | 46 | 0 |