34. schůze, 325. hlasování, 2. března 2001, 14:23
Zpráva postupu integrace ČR do EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 103 | Je třeba: 52
A Ano: 69 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 97 | Z Zdržel se: 33 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 70 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 5)
- A Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- A Ivan David
- 0 Vladimír Doležal
- Z Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- Z Tomáš Kladívko
- A Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- Z Petr Koháček
- 0 Libor Krátký
- 0 Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- A Světlana Navarová
- Z Jiří Payne
- 0 Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- A Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- 0 Lucie Talmanová
- 0 Jana Volfová
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 4)
- A Jan Bláha
- 0 Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- 0 Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- Z Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- 0 Josef Janeček
- Z Jan Klas
- 0 Václav Krása
- 0 Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- Z Jan Vidím
- 0 František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- Z Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- A Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- 0 Pavel Pešek
- A Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- Z Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 2)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- 0 Ludmila Brynychová
- Z Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- A Andrej Grega
- A Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- 0 Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- Z Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- 0 Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- 0 Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- A Martin Starec
- 0 František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- 0 Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- 0 Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 160 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- A Rostislav Čevela
- 0 Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- A Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- A Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- 0 Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- A Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- 0 Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- Z Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- 0 Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- 0 Jiří Bílý
- Z Václav Brousek
- 0 František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- 0 Václav Grüner
- Z Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- Z Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- 0 Jiří Papež
- Z Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- 0 Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 23Z Zdržel se: 5)
- A Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- 0 Vladimír Cisár
- 0 Karel Černý
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- A Jan Grůza
- 0 Ivana Hanačíková
- 0 Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- A Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- 0 Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- Z Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- Z Dalibor Matulka
- Z Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- 0 František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- 0 Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- 0 Pavel Suchánek
- A Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- A Ladislav Šustr
- 0 Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- 0 Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 23Z Zdržel se: 6)
- Z Marek Benda
- A Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- Z Jaroslav Gongol
- 0 Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- 0 Pavel Hönig
- 0 Vladimír Hradil
- 0 Pavel Hrnčíř
- 0 František Chobot
- A Radim Chytka
- 0 Yvona Jungová
- 0 Miroslav Kapoun
- 0 Jitka Kocianová
- A Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- 0 Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- 0 Ludmila Müllerová
- 0 Petr Nečas
- 0 František Ondruš
- 0 Jaroslav Palas
- 0 Břetislav Petr
- 0 Luděk Polášek
- Z Svatomír Recman
- 0 Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- 0 Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- Z Miroslava Vlčková
- Z Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 7 | 0 | 11 | 5 | 0 |
Středočeský | 22 | 5 | 0 | 13 | 4 | 0 |
Jihočeský | 15 | 7 | 1 | 3 | 4 | 0 |
Severočeský | 22 | 7 | 0 | 13 | 2 | 0 |
Východočeský | 25 | 16 | 0 | 6 | 3 | 0 |
Západočeský | 15 | 6 | 0 | 5 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 12 | 0 | 23 | 5 | 0 |
Severomoravský | 38 | 9 | 0 | 23 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 69 | 1 | 97 | 33 | 0 |