35. schůze, 27. hlasování, 3. dubna 2001, 15:06
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 173 | Je třeba: 87
A Ano: 76 | N Ne: 60 | 0 Nepřihlášen: 27 | Z Zdržel se: 37 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- A Augustin Bubník
- 0 Petra Buzková
- N Ivan David
- Z Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- Z Tomáš Kladívko
- A Václav Klaus
- A Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- N Libor Krátký
- 0 Stanislav Křeček
- A Monika Mihaličková
- A Vladimír Mlynář
- N Světlana Navarová
- Z Jiří Payne
- A Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- A Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- Z Jana Volfová
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8)
- A Jan Bláha
- Z Jarmila Boháčková
- Z Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- A Václav Frank
- N Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- Z Jan Klas
- N Václav Krása
- Z Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- A Stanislav Němec
- A Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- A Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- Z Jan Vidím
- Z František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- N Miroslav Beneš
- Z Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- 0 Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Jiří Vlach
- A Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 7N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5)
- N Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- 0 Andrej Grega
- Z Miroslav Grégr
- 0 Josef Hojdar
- Z Josef Houzák
- Z Libor Ježek
- 0 Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- A Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- A Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- N František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- N Josef Vejvoda
- Z Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 7N Ne: 90 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- N Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- N Jiří Havlíček
- A Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- N Petr Mareš
- Z Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- 0 Jiří Patočka
- Z Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- 0 Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 5N Ne: 70 Nepřihlášen: 3)
- A Jiří Bílý
- 0 Václav Brousek
- N František Brožík
- 0 Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- 0 Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 17N Ne: 150 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- A Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- Z Vladimír Cisár
- N Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- A Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- Z Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- Z Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- A Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- Z Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- Z Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- N Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- Z Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 17N Ne: 110 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7)
- A Marek Benda
- A Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- Z Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- 0 František Chobot
- A Radim Chytka
- N Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- A Jitka Kocianová
- A Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- Z František Ondruš
- 0 Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- Z Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 10 | 5 | 3 | 5 | 0 |
Středočeský | 22 | 8 | 4 | 2 | 8 | 0 |
Jihočeský | 15 | 5 | 3 | 4 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 7 | 6 | 4 | 5 | 0 |
Východočeský | 25 | 7 | 9 | 6 | 3 | 0 |
Západočeský | 15 | 5 | 7 | 3 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 17 | 15 | 2 | 6 | 0 |
Severomoravský | 38 | 17 | 11 | 3 | 7 | 0 |
Celkem | 200 | 76 | 60 | 27 | 37 | 0 |