35. schůze, 160. hlasování, 10. dubna 2001, 16:11
Návrh zák. o provozování rozhl. a televizního vy
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 183 | Je třeba: 92
A Ano: 29 | N Ne: 132 | 0 Nepřihlášen: 17 | Z Zdržel se: 22 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 150 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- 0 Augustin Bubník
- N Petra Buzková
- Z Ivan David
- N Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- 0 Stanislav Fischer
- N Tomáš Kladívko
- N Václav Klaus
- N Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- N Vladimír Mlynář
- N Světlana Navarová
- N Jiří Payne
- N Aleš Rozehnal
- N Cyril Svoboda
- N Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- N Jana Volfová
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 170 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- 0 Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- N Milan Cabrnoch
- N Eva Dundáčková
- N Hynek Fajmon
- A Václav Frank
- Z Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- N Jan Klas
- N Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- N Pavel Němec
- N Stanislav Němec
- N Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- A Miloslav Ransdorf
- N Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- N Jan Vidím
- 0 František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- N Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- Z Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- N Pavel Pešek
- Z Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- 0 Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 4N Ne: 130 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- N Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- N Andrej Grega
- N Miroslav Grégr
- Z Josef Hojdar
- 0 Josef Houzák
- N Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- Z Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- 0 Jaroslav Melichar
- N Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- N František Španbauer
- N Pavel Tollner
- N Josef Vejvoda
- N Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 4N Ne: 180 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- N Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- N Jiří Havlíček
- N Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- N Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- N Miloslav Kučera ml.
- Z Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- N Petr Mareš
- A Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- 0 Jiří Patočka
- N Ivan Pilip
- N Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- 0 Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 2N Ne: 12Z Zdržel se: 1)
- N Jiří Bílý
- Z Václav Brousek
- N František Brožík
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 230 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- Z Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- N Vladimír Cisár
- Z Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- N Jan Grůza
- N Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- Z Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- N Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- Z Miroslava Němcová
- N Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- Z Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- A Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- N Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 6N Ne: 270 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- N Marek Benda
- N Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- N Radim Chytka
- N Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- N Jitka Kocianová
- N Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- N Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- N Petr Matějů
- N Ludmila Müllerová
- N Petr Nečas
- N František Ondruš
- N Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 1 | 15 | 4 | 3 | 0 |
Středočeský | 22 | 2 | 17 | 2 | 1 | 0 |
Jihočeský | 15 | 2 | 7 | 2 | 4 | 0 |
Severočeský | 22 | 4 | 13 | 3 | 2 | 0 |
Východočeský | 25 | 4 | 18 | 2 | 1 | 0 |
Západočeský | 15 | 2 | 12 | 0 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 8 | 23 | 3 | 6 | 0 |
Severomoravský | 38 | 6 | 27 | 1 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 29 | 132 | 17 | 22 | 0 |