35. schůze, 178. hlasování, 10. dubna 2001, 16:27
Návrh zák. o provozování rozhl. a televizního vy
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 184 | Je třeba: 93
A Ano: 89 | N Ne: 58 | 0 Nepřihlášen: 16 | Z Zdržel se: 37 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5)
- 0 Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- N Ivan David
- Z Vladimír Doležal
- Z Václav Exner
- 0 Stanislav Fischer
- Z Tomáš Kladívko
- N Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- N Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- A Vladimír Mlynář
- N Světlana Navarová
- A Jiří Payne
- A Aleš Rozehnal
- A Cyril Svoboda
- A Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- N Jana Volfová
- N Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- 0 Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- Z Milan Cabrnoch
- N Eva Dundáčková
- N Hynek Fajmon
- N Václav Frank
- A Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- Z Jan Klas
- A Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- Z Stanislav Němec
- A Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- N Miloslav Ransdorf
- N Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- Z Jan Vidím
- 0 František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 8N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- N Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- A Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- A Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- 0 Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 10N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- A Vlastimil Aubrecht
- N Ludmila Brynychová
- N Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- N Andrej Grega
- Z Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- 0 Josef Houzák
- A Libor Ježek
- N Jaromír Kohlíček
- Z Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- A Marie Machatá
- 0 Jaroslav Melichar
- A Miroslav Ouzký
- Z Martin Starec
- A František Španbauer
- A Pavel Tollner
- N Josef Vejvoda
- Z Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 10N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7)
- Z Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- Z Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- Z Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- N Josef Mandík
- A Petr Mareš
- A Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- 0 Jiří Patočka
- Z Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- N Alena Svobodová
- 0 Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 8N Ne: 4Z Zdržel se: 3)
- N Jiří Bílý
- Z Václav Brousek
- A František Brožík
- Z Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- Z Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 17N Ne: 150 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- A Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Jiří Brtnický
- A Vladimír Cisár
- Z Karel Černý
- Z Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- N Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- N Pavel Kováčik
- A Michal Lobkowicz
- N Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- A Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- Z Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- A Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 19N Ne: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- N Marek Benda
- A Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- Z Eva Fischerová
- Z Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- A František Chobot
- A Radim Chytka
- A Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- N Jitka Kocianová
- A Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- Z Antonín Macháček
- A Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- N Petr Nečas
- A František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- Z Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- Z Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 7 | 7 | 4 | 5 | 0 |
Středočeský | 22 | 10 | 5 | 2 | 5 | 0 |
Jihočeský | 15 | 8 | 4 | 2 | 1 | 0 |
Severočeský | 22 | 10 | 6 | 2 | 4 | 0 |
Východočeský | 25 | 10 | 6 | 2 | 7 | 0 |
Západočeský | 15 | 8 | 4 | 0 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 17 | 15 | 3 | 5 | 0 |
Severomoravský | 38 | 19 | 11 | 1 | 7 | 0 |
Celkem | 200 | 89 | 58 | 16 | 37 | 0 |