36. schůze, 81. hlasování, 17. května 2001, 14:29
Vl. zák. o podmínkách výroby, šíření audiovizuál
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 151 | Je třeba: 76
A Ano: 44 | N Ne: 74 | 0 Nepřihlášen: 49 | Z Zdržel se: 33 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 80 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- A Augustin Bubník
- N Petra Buzková
- N Ivan David
- A Vladimír Doležal
- N Václav Exner
- Z Stanislav Fischer
- 0 Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- A Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- N Monika Mihaličková
- Z Vladimír Mlynář
- N Světlana Navarová
- 0 Jiří Payne
- A Aleš Rozehnal
- Z Cyril Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- N Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 70 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- N Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- 0 Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- N Václav Frank
- N Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- A Jan Klas
- Z Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- Z Pavel Němec
- A Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- 0 Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- A Jan Vidím
- N František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- 0 Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- N Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- A Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- Z Miroslav Máče
- N Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- A Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 4N Ne: 110 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- N Vlastimil Aubrecht
- Z Ludmila Brynychová
- N Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- N Andrej Grega
- N Miroslav Grégr
- 0 Josef Hojdar
- N Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- N Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- 0 Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- A Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- N František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- N Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 6N Ne: 60 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 4)
- 0 Rostislav Čevela
- 0 Václav Hanuš
- N Jiří Havlíček
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- N Michal Kraus
- Z Josef Krejčí
- 0 Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- Z Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- 0 Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- 0 Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- Z Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- Z Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- 0 Jaroslav Štrait
- 0 Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 5N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- N František Brožík
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- 0 Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- N Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 130 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 10)
- Z Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- N Vladimír Cisár
- N Karel Černý
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- 0 Jan Grůza
- N Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- N Jan Kasal
- Z Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- 0 Zdeněk Koudelka
- Z Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- 0 Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- Z Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- Z Jaroslav Plachý
- Z Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- 0 Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- 0 Pavel Suchánek
- 0 Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- Z Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 7N Ne: 150 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 7)
- 0 Marek Benda
- N Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- Z Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- Z Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- 0 František Chobot
- A Radim Chytka
- N Yvona Jungová
- 0 Miroslav Kapoun
- A Jitka Kocianová
- N Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- Z Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- N Ludmila Müllerová
- 0 Petr Nečas
- A František Ondruš
- N Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- Z Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- Z Miroslava Vlčková
- Z Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 6 | 8 | 5 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 7 | 7 | 5 | 3 | 0 |
Jihočeský | 15 | 4 | 6 | 2 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 4 | 11 | 6 | 1 | 0 |
Východočeský | 25 | 6 | 6 | 9 | 4 | 0 |
Západočeský | 15 | 5 | 8 | 1 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 5 | 13 | 12 | 10 | 0 |
Severomoravský | 38 | 7 | 15 | 9 | 7 | 0 |
Celkem | 200 | 44 | 74 | 49 | 33 | 0 |