36. schůze, 153. hlasování, 18. května 2001, 11:03
Vládní návrh zákona o vodách - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 176 | Je třeba: 89
A Ano: 35 | N Ne: 19 | 0 Nepřihlášen: 24 | Z Zdržel se: 122 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 19)
- Z Augustin Bubník
- Z Petra Buzková
- Z Ivan David
- Z Vladimír Doležal
- Z Václav Exner
- Z Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- Z Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- 0 Stanislav Křeček
- Z Monika Mihaličková
- Z Vladimír Mlynář
- N Světlana Navarová
- Z Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- Z Cyril Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- Z Jana Volfová
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 12)
- 0 Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- Z Milan Cabrnoch
- Z Eva Dundáčková
- Z Hynek Fajmon
- Z Václav Frank
- N Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- Z Jan Klas
- Z Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- N Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- Z Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- A Miloslav Ransdorf
- Z Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- Z Jan Vidím
- Z František Vnouček
- Z Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 11)
- Z Miroslav Beneš
- Z Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- Z Miroslav Kalousek
- Z Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- N Pavel Pešek
- Z Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- Z Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 12)
- A Vlastimil Aubrecht
- Z Ludmila Brynychová
- Z Květoslava Čelišová
- 0 Jiří Drda
- Z Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- Z Josef Hojdar
- Z Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- 0 Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- Z Vladimír Laštůvka
- Z Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- Z Miroslav Ouzký
- A Martin Starec
- Z František Španbauer
- Z Pavel Tollner
- 0 Josef Vejvoda
- A Oldřich Vojíř
- Z Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 15)
- 0 Rostislav Čevela
- 0 Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- 0 Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- Z Michal Kraus
- Z Josef Krejčí
- Z Miloslav Kučera ml.
- Z Miloslav Kučera st.
- Z Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- Z Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- Z Jiří Patočka
- Z Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- Z Evžen Snítilý
- Z Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- Z Miloš Titz
- Z Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- A Jiří Bílý
- Z Václav Brousek
- Z František Brožík
- Z Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- Z Václav Grüner
- 0 Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 21)
- A Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Jiří Brtnický
- A Vladimír Cisár
- Z Karel Černý
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- A Jan Grůza
- N Ivana Hanačíková
- Z Petr Hort
- Z Jiří Karas
- A Jan Kasal
- Z Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- Z Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- Z Michal Lobkowicz
- Z Dalibor Matulka
- Z Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- Z Jaroslav Pešán
- Z Jaroslav Plachý
- Z Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- Z Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- Z Zdeňka Stránská
- Z Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- A Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 26)
- Z Marek Benda
- Z Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- Z Eva Fischerová
- Z Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- Z Pavel Hönig
- Z Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- Z František Chobot
- A Radim Chytka
- Z Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- N Jitka Kocianová
- A Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- Z Antonín Macháček
- Z Petr Matějů
- Z Ludmila Müllerová
- 0 Petr Nečas
- Z František Ondruš
- Z Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- Z Svatomír Recman
- Z Karel Sehoř
- Z Pavel Šafařík
- Z Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- Z Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- Z Miroslava Vlčková
- Z Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 1 | 2 | 1 | 19 | 0 |
Středočeský | 22 | 3 | 4 | 3 | 12 | 0 |
Jihočeský | 15 | 2 | 1 | 1 | 11 | 0 |
Severočeský | 22 | 4 | 1 | 5 | 12 | 0 |
Východočeský | 25 | 5 | 1 | 4 | 15 | 0 |
Západočeský | 15 | 4 | 3 | 2 | 6 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 10 | 4 | 5 | 21 | 0 |
Severomoravský | 38 | 6 | 3 | 3 | 26 | 0 |
Celkem | 200 | 35 | 19 | 24 | 122 | 0 |