36. schůze, 154. hlasování, 18. května 2001, 11:04
Vládní návrh zákona o vodách - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 175 | Je třeba: 88
A Ano: 104 | N Ne: 11 | 0 Nepřihlášen: 25 | Z Zdržel se: 60 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 16N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- A Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- Z Ivan David
- A Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- Z Václav Klaus
- A Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- A Libor Krátký
- 0 Stanislav Křeček
- A Monika Mihaličková
- A Vladimír Mlynář
- N Světlana Navarová
- A Jiří Payne
- A Aleš Rozehnal
- Z Cyril Svoboda
- A Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- Z Jana Volfová
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 10)
- 0 Jan Bláha
- Z Jarmila Boháčková
- Z Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- A Václav Frank
- Z Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- Z Jan Klas
- A Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- Z Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- A Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- Z Jan Vidím
- Z František Vnouček
- Z Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8)
- Z Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- Z Miroslav Kalousek
- Z Jitka Kupčová
- Z Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- A Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- Z Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6)
- Z Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- 0 Jiří Drda
- N Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- Z Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- 0 Jaromír Kohlíček
- Z Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- Z Vladimír Laštůvka
- Z Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- A Miroslav Ouzký
- A Martin Starec
- A František Španbauer
- A Pavel Tollner
- 0 Josef Vejvoda
- A Oldřich Vojíř
- Z Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- 0 Rostislav Čevela
- 0 Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- 0 Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A Michal Kraus
- Z Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- Z Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- Z Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- A Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- Z Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- Z Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- Z Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- A Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- A František Brožík
- Z Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- Z Václav Grüner
- 0 Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 22N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 9)
- A Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Jiří Brtnický
- A Vladimír Cisár
- Z Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- Z Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- Z Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- Z Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- Z Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- Z Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- Z Zdeňka Stránská
- Z Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- A Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 21N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 12)
- Z Marek Benda
- Z Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- Z Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- A František Chobot
- A Radim Chytka
- Z Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- A Jitka Kocianová
- A Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- A Petr Matějů
- Z Ludmila Müllerová
- 0 Petr Nečas
- A František Ondruš
- Z Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- Z Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- Z Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- Z Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 16 | 1 | 1 | 5 | 0 |
Středočeský | 22 | 8 | 1 | 3 | 10 | 0 |
Jihočeský | 15 | 5 | 1 | 1 | 8 | 0 |
Severočeský | 22 | 10 | 1 | 5 | 6 | 0 |
Východočeský | 25 | 15 | 0 | 4 | 6 | 0 |
Západočeský | 15 | 7 | 2 | 2 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 22 | 3 | 6 | 9 | 0 |
Severomoravský | 38 | 21 | 2 | 3 | 12 | 0 |
Celkem | 200 | 104 | 11 | 25 | 60 | 0 |