36. schůze, 296. hlasování, 24. května 2001, 10:03
odpovědi na pís.interpel.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 93 | Je třeba: 47
A Ano: 18 | N Ne: 55 | 0 Nepřihlášen: 107 | Z Zdržel se: 20 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 4)
- N Augustin Bubník
- 0 Petra Buzková
- N Ivan David
- 0 Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- Z Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- Z Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- 0 Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- N Světlana Navarová
- 0 Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- 0 Lucie Talmanová
- 0 Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (N Ne: 30 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 6)
- N Jan Bláha
- Z Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- 0 Eva Dundáčková
- Z Hynek Fajmon
- 0 Václav Frank
- N Stanislav Gross
- 0 Josef Janeček
- Z Jan Klas
- 0 Václav Krása
- 0 Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- Z Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- 0 Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- Z Jan Vidím
- N František Vnouček
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 90 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- Z Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- N Zdeněk Jičínský
- 0 Taťána Jirousová
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- N Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- 0 Jaromír Talíř
- N Jiří Vlach
- N Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 1)
- N Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- 0 Květoslava Čelišová
- 0 Jiří Drda
- N Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- 0 Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- 0 Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- 0 František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- N Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 15Z Zdržel se: 2)
- 0 Rostislav Čevela
- 0 Václav Hanuš
- 0 Jiří Havlíček
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- 0 Josef Krejčí
- 0 Miloslav Kučera ml.
- 0 Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- N Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- 0 Hana Orgoníková
- Z Alena Páralová
- Z Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- 0 Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- N Jiří Bílý
- 0 Václav Brousek
- N František Brožík
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- 0 Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- 0 Pavel Lang
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- 0 Jiří Papež
- 0 Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 110 Nepřihlášen: 25Z Zdržel se: 1)
- 0 Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- N Vladimír Cisár
- N Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- 0 Jan Grůza
- 0 Ivana Hanačíková
- 0 Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- 0 Zdeněk Koudelka
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- 0 Dalibor Matulka
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- 0 Jaroslav Pešán
- 0 Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- 0 Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- 0 Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- 0 Ladislav Šustr
- 0 Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- 0 Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 3N Ne: 130 Nepřihlášen: 18Z Zdržel se: 4)
- 0 Marek Benda
- N Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- Z Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- 0 Vilém Holáň
- 0 Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- 0 Pavel Hrnčíř
- 0 František Chobot
- 0 Radim Chytka
- N Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- 0 Jitka Kocianová
- 0 Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- 0 Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- 0 Ludmila Müllerová
- 0 Petr Nečas
- 0 František Ondruš
- 0 Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- 0 Karel Sehoř
- 0 Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- 0 Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 2 | 3 | 14 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 0 | 3 | 13 | 6 | 0 |
Jihočeský | 15 | 0 | 9 | 5 | 1 | 0 |
Severočeský | 22 | 3 | 6 | 12 | 1 | 0 |
Východočeský | 25 | 4 | 4 | 15 | 2 | 0 |
Západočeský | 15 | 3 | 6 | 5 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 3 | 11 | 25 | 1 | 0 |
Severomoravský | 38 | 3 | 13 | 18 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 18 | 55 | 107 | 20 | 0 |