36. schůze, 297. hlasování, 24. května 2001, 10:15
odpovědi na pís.interpel.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 95 | Je třeba: 48
A Ano: 21 | N Ne: 60 | 0 Nepřihlášen: 105 | Z Zdržel se: 14 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 4)
- 0 Augustin Bubník
- 0 Petra Buzková
- N Ivan David
- 0 Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- Z Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- Z Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- 0 Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- N Světlana Navarová
- 0 Jiří Payne
- 0 Aleš Rozehnal
- N Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- 0 Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 2)
- N Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- 0 Eva Dundáčková
- Z Hynek Fajmon
- 0 Václav Frank
- N Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- N Jan Klas
- 0 Václav Krása
- 0 Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- A Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- 0 Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- N František Vnouček
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- 0 Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- N Zdeněk Jičínský
- 0 Taťána Jirousová
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jitka Kupčová
- 0 Miroslav Máče
- N Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- 0 Jaromír Talíř
- N Jiří Vlach
- N Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 1)
- N Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- 0 Květoslava Čelišová
- 0 Jiří Drda
- N Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- 0 Josef Hojdar
- 0 Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- 0 Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- 0 Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- N František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- N Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 2)
- 0 Rostislav Čevela
- 0 Václav Hanuš
- 0 Jiří Havlíček
- 0 Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- 0 Josef Krejčí
- 0 Miloslav Kučera ml.
- 0 Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- N Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- Z Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- N Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- 0 Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- N Jiří Bílý
- 0 Václav Brousek
- N František Brožík
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- 0 Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- 0 Pavel Lang
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- 0 Jiří Papež
- Z Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- 0 Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 130 Nepřihlášen: 22Z Zdržel se: 3)
- 0 Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- N Vladimír Cisár
- N Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- 0 Jan Grůza
- 0 Ivana Hanačíková
- 0 Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- N Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- 0 Zdeněk Koudelka
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- 0 Dalibor Matulka
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- 0 Jaroslav Pešán
- 0 Jaroslav Plachý
- Z Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- Z Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- 0 Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- 0 Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 7N Ne: 120 Nepřihlášen: 19)
- 0 Marek Benda
- N Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- 0 Vilém Holáň
- 0 Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- A Radim Chytka
- N Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- A Jitka Kocianová
- 0 Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- 0 Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- 0 Ludmila Müllerová
- 0 Petr Nečas
- 0 František Ondruš
- 0 Jaroslav Palas
- 0 Břetislav Petr
- 0 Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- 0 Karel Sehoř
- 0 Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- 0 Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- 0 Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 2 | 3 | 14 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 1 | 6 | 13 | 2 | 0 |
Jihočeský | 15 | 1 | 6 | 7 | 1 | 0 |
Severočeský | 22 | 1 | 7 | 13 | 1 | 0 |
Východočeský | 25 | 5 | 6 | 12 | 2 | 0 |
Západočeský | 15 | 2 | 7 | 5 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 2 | 13 | 22 | 3 | 0 |
Severomoravský | 38 | 7 | 12 | 19 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 21 | 60 | 105 | 14 | 0 |