36. schůze, 372. hlasování, 24. května 2001, 16:33
Vl. novela trestního řádu
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 159 | Je třeba: 80
A Ano: 49 | N Ne: 83 | 0 Nepřihlášen: 41 | Z Zdržel se: 27 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 60 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4)
- 0 Augustin Bubník
- N Petra Buzková
- N Ivan David
- Z Vladimír Doležal
- Z Václav Exner
- Z Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- A Libor Krátký
- 0 Stanislav Křeček
- N Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- N Světlana Navarová
- Z Jiří Payne
- 0 Aleš Rozehnal
- N Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- N Jana Volfová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 80 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- Z Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- 0 Václav Frank
- Z Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- A Jan Klas
- 0 Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- N Pavel Němec
- Z Stanislav Němec
- N Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- Z Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- A Jan Vidím
- N František Vnouček
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- Z Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- N Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- N Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- 0 Miroslav Máče
- N Pavel Pešek
- 0 Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- A Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (N Ne: 90 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 5)
- N Vlastimil Aubrecht
- Z Ludmila Brynychová
- 0 Květoslava Čelišová
- 0 Jiří Drda
- 0 Andrej Grega
- N Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- 0 Josef Houzák
- Z Libor Ježek
- Z Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- 0 Karel Kühnl
- Z Vladimír Laštůvka
- Z Marie Machatá
- N Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- N František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- N Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 10N Ne: 90 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- 0 Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- N Jiří Havlíček
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- 0 Miloslav Kučera ml.
- Z Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- N Petr Mareš
- 0 Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- N Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- 0 František Brožík
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- Z Václav Grüner
- Z Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- N Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- 0 Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 12N Ne: 190 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- N Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- N Vladimír Cisár
- N Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- N Jan Grůza
- N Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- N Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- Z Pavel Kováčik
- N Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- N Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- Z Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- 0 Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 8N Ne: 210 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5)
- A Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- Z Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- A Radim Chytka
- N Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- A Jitka Kocianová
- 0 Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- N Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- N Petr Matějů
- N Ludmila Müllerová
- A Petr Nečas
- N František Ondruš
- Z Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- 0 Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- Z Miroslava Vlčková
- Z Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 6 | 6 | 7 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 5 | 8 | 5 | 4 | 0 |
Jihočeský | 15 | 3 | 6 | 4 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 0 | 9 | 8 | 5 | 0 |
Východočeský | 25 | 10 | 9 | 5 | 1 | 0 |
Západočeský | 15 | 5 | 5 | 2 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 12 | 19 | 6 | 3 | 0 |
Severomoravský | 38 | 8 | 21 | 4 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 49 | 83 | 41 | 27 | 0 |