37. schůze, 384. hlasování, 13. července 2001, 10:19
SK SP-FTV Premiéra
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 143 | Je třeba: 72
A Ano: 42 | N Ne: 51 | 0 Nepřihlášen: 57 | Z Zdržel se: 50 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 80 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 5)
- N Augustin Bubník
- 0 Petra Buzková
- A Ivan David
- Z Vladimír Doležal
- 0 Václav Exner
- Z Stanislav Fischer
- N Tomáš Kladívko
- Z Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- N Světlana Navarová
- 0 Jiří Payne
- 0 Aleš Rozehnal
- A Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- N Jana Volfová
- N Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6)
- 0 Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- Z Eva Dundáčková
- 0 Hynek Fajmon
- Z Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- N Jan Klas
- A Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- Z Pavel Němec
- N Stanislav Němec
- Z Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- N Jan Vidím
- Z František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- Z Miroslav Beneš
- 0 Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- N Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- Z Pavel Pešek
- Z Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- N Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 5)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- 0 Ludmila Brynychová
- Z Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- 0 Andrej Grega
- N Miroslav Grégr
- 0 Josef Hojdar
- 0 Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- 0 Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- 0 Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- Z Miroslav Ouzký
- A Martin Starec
- A František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- N Josef Vejvoda
- Z Oldřich Vojíř
- Z Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 7N Ne: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- N Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- 0 Jiří Havlíček
- 0 Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- N Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- Z Josef Mandík
- A Petr Mareš
- A Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- Z Alena Páralová
- Z Jiří Patočka
- A Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- 0 Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 4N Ne: 5Z Zdržel se: 6)
- Z Jiří Bílý
- Z Václav Brousek
- N František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- Z Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- Z Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- Z Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 100 Nepřihlášen: 15Z Zdržel se: 6)
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- 0 Vladimír Cisár
- 0 Karel Černý
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- Z Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- Z Pavel Kováčik
- A Michal Lobkowicz
- 0 Dalibor Matulka
- Z Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- Z Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- Z Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- 0 Pavel Suchánek
- 0 Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- 0 Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- 0 Vojtěch Vymětal
- N Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 9N Ne: 50 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 12)
- 0 Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- Z Eva Fischerová
- Z Jaroslav Gongol
- 0 Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- Z Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- A František Chobot
- Z Radim Chytka
- Z Yvona Jungová
- 0 Miroslav Kapoun
- N Jitka Kocianová
- A Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- 0 Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- A František Ondruš
- 0 Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- Z Svatomír Recman
- 0 Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- Z Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- 0 Miroslava Vlčková
- Z Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 2 | 8 | 8 | 5 | 0 |
Středočeský | 22 | 6 | 5 | 5 | 6 | 0 |
Jihočeský | 15 | 2 | 5 | 2 | 6 | 0 |
Severočeský | 22 | 3 | 3 | 11 | 5 | 0 |
Východočeský | 25 | 7 | 10 | 4 | 4 | 0 |
Západočeský | 15 | 4 | 5 | 0 | 6 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 9 | 10 | 15 | 6 | 0 |
Severomoravský | 38 | 9 | 5 | 12 | 12 | 0 |
Celkem | 200 | 42 | 51 | 57 | 50 | 0 |