38. schůze, 204. hlasování, 21. září 2001, 11:55
Vládní zákon o církvích a náboženských společnos
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 170 | Je třeba: 86
A Ano: 36 | N Ne: 100 | 0 Nepřihlášen: 30 | Z Zdržel se: 34 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8)
- Z Augustin Bubník
- N Petra Buzková
- A Ivan David
- Z Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- Z Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- 0 Stanislav Křeček
- A Monika Mihaličková
- Z Vladimír Mlynář
- N Světlana Navarová
- A Jiří Payne
- N Aleš Rozehnal
- N Cyril Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- 0 Lucie Talmanová
- N Jana Volfová
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 70 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 5)
- Z Jan Bláha
- 0 Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- Z Eva Dundáčková
- N Hynek Fajmon
- A Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- Z Jan Klas
- N Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- A Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- 0 Václav Pícl
- A Miloslav Ransdorf
- N Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- Z Jan Vidím
- N František Vnouček
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- Z Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- N Miroslav Kalousek
- 0 Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- Z Jaroslav Perger
- N Pavel Pešek
- 0 Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 6N Ne: 110 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- N Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- N Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- 0 Josef Houzák
- Z Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- N Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- N Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- A Miroslav Ouzký
- A Martin Starec
- N František Španbauer
- N Pavel Tollner
- N Josef Vejvoda
- Z Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 3N Ne: 120 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5)
- 0 Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- N Jiří Havlíček
- 0 Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- Z Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- Z Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- Z Jiří Patočka
- N Ivan Pilip
- N Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- 0 Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 2N Ne: 9Z Zdržel se: 4)
- Z Jiří Bílý
- Z Václav Brousek
- N František Brožík
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- Z Pavel Lang
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 260 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- N Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- N Vladimír Cisár
- 0 Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- N Jan Grůza
- N Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- N Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- A Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- N Vladimír Paulík
- 0 František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- 0 Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- Z Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- N Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 5N Ne: 250 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- N Marek Benda
- N Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- Z Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- N Radim Chytka
- N Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- N Jitka Kocianová
- N Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- N Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- N Ludmila Müllerová
- 0 Petr Nečas
- N František Ondruš
- 0 Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- Z Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 6 | 6 | 3 | 8 | 0 |
Středočeský | 22 | 3 | 7 | 7 | 5 | 0 |
Jihočeský | 15 | 4 | 4 | 3 | 4 | 0 |
Severočeský | 22 | 6 | 11 | 2 | 3 | 0 |
Východočeský | 25 | 3 | 12 | 5 | 5 | 0 |
Západočeský | 15 | 2 | 9 | 0 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 7 | 26 | 4 | 3 | 0 |
Severomoravský | 38 | 5 | 25 | 6 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 36 | 100 | 30 | 34 | 0 |