39. schůze, 132. hlasování, 24. října 2001, 09:58
Vládní návrh zákona o regulaci reklamy - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 185 | Je třeba: 93
A Ano: 86 | N Ne: 56 | 0 Nepřihlášen: 15 | Z Zdržel se: 43 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 12N Ne: 6Z Zdržel se: 5)
- Z Augustin Bubník
- N Petra Buzková
- A Ivan David
- A Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- N Tomáš Kladívko
- A Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- A Monika Mihaličková
- A Vladimír Mlynář
- A Světlana Navarová
- A Jiří Payne
- N Aleš Rozehnal
- N Cyril Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6)
- A Jan Bláha
- Z Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- 0 Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- A Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- Z Jan Klas
- Z Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- N Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- Z Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- N Jan Vidím
- Z František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 6Z Zdržel se: 3)
- A Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- N Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- N Jaroslav Perger
- N Pavel Pešek
- Z Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- N Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 12N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- Z Vlastimil Aubrecht
- Z Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- A Andrej Grega
- A Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- N Josef Houzák
- N Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- N Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- N Miroslav Ouzký
- A Martin Starec
- A František Španbauer
- A Pavel Tollner
- A Josef Vejvoda
- Z Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 8N Ne: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- N Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- N Jiří Havlíček
- 0 Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- Z Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- N Petr Mareš
- Z Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- 0 Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- Z Jiří Patočka
- N Ivan Pilip
- N Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- Z Alena Svobodová
- 0 Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 6N Ne: 5Z Zdržel se: 4)
- N Jiří Bílý
- N Václav Brousek
- A František Brožík
- Z Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- Z Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 16N Ne: 140 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- 0 Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Jiří Brtnický
- A Vladimír Cisár
- Z Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- N Jan Grůza
- N Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- A Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- N Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- Z Pavel Kováčik
- A Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- 0 Miroslava Němcová
- N Vladimír Paulík
- Z František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- 0 Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- N Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- Z Vojtěch Vymětal
- 0 Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 19N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9)
- Z Marek Benda
- A Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- Z Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- A František Chobot
- A Radim Chytka
- A Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- N Jitka Kocianová
- N Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- N Petr Matějů
- N Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- N František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- Z Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- Z Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- Z Miroslava Vlčková
- Z Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 12 | 6 | 0 | 5 | 0 |
Středočeský | 22 | 7 | 4 | 5 | 6 | 0 |
Jihočeský | 15 | 6 | 6 | 0 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 12 | 5 | 1 | 4 | 0 |
Východočeský | 25 | 8 | 7 | 4 | 6 | 0 |
Západočeský | 15 | 6 | 5 | 0 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 16 | 14 | 4 | 6 | 0 |
Severomoravský | 38 | 19 | 9 | 1 | 9 | 0 |
Celkem | 200 | 86 | 56 | 15 | 43 | 0 |