39. schůze, 133. hlasování, 24. října 2001, 09:59
Vládní návrh zákona o regulaci reklamy - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 186 | Je třeba: 94
A Ano: 79 | N Ne: 67 | 0 Nepřihlášen: 14 | Z Zdržel se: 40 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 14N Ne: 4Z Zdržel se: 5)
- Z Augustin Bubník
- N Petra Buzková
- A Ivan David
- A Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- Z Tomáš Kladívko
- A Václav Klaus
- A Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- A Monika Mihaličková
- N Vladimír Mlynář
- A Světlana Navarová
- A Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- A Cyril Svoboda
- N Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- A Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- 0 Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- A Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- Z Jan Klas
- Z Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- N Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- Z Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- N Jan Vidím
- A František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 5Z Zdržel se: 5)
- A Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- N Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- N Jaroslav Perger
- N Pavel Pešek
- Z Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 10N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- A Vlastimil Aubrecht
- N Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- Z Andrej Grega
- Z Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- N Josef Houzák
- N Libor Ježek
- Z Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- N Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- N Jaroslav Melichar
- A Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- N František Španbauer
- A Pavel Tollner
- A Josef Vejvoda
- Z Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 10N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- A Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- A Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- Z Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- A Petr Mareš
- A Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- 0 Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- N Ivan Pilip
- Z Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- Z Alena Svobodová
- 0 Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 8N Ne: 5Z Zdržel se: 2)
- A Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- N František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- Z Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 13N Ne: 150 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 8)
- 0 Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Jiří Brtnický
- Z Vladimír Cisár
- Z Karel Černý
- Z Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- Z Petr Hort
- A Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- N Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- N Pavel Kováčik
- N Michal Lobkowicz
- N Dalibor Matulka
- 0 Miroslava Němcová
- A Vladimír Paulík
- Z František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- 0 Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- Z Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- N Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- Z Vojtěch Vymětal
- 0 Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 11N Ne: 190 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- Z Marek Benda
- N Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- Z Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- A František Chobot
- N Radim Chytka
- A Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- N Jitka Kocianová
- N Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- Z Antonín Macháček
- N Petr Matějů
- N Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- N František Ondruš
- N Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- N Miroslava Vlčková
- Z Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 14 | 4 | 0 | 5 | 0 |
Středočeský | 22 | 8 | 5 | 5 | 4 | 0 |
Jihočeský | 15 | 5 | 5 | 0 | 5 | 0 |
Severočeský | 22 | 10 | 7 | 1 | 4 | 0 |
Východočeský | 25 | 10 | 7 | 3 | 5 | 0 |
Západočeský | 15 | 8 | 5 | 0 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 13 | 15 | 4 | 8 | 0 |
Severomoravský | 38 | 11 | 19 | 1 | 7 | 0 |
Celkem | 200 | 79 | 67 | 14 | 40 | 0 |