39. schůze, 134. hlasování, 24. října 2001, 09:59
Vládní návrh zákona o regulaci reklamy - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 186 | Je třeba: 94
A Ano: 94 | N Ne: 51 | 0 Nepřihlášen: 14 | Z Zdržel se: 41 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 7Z Zdržel se: 8)
- Z Augustin Bubník
- N Petra Buzková
- Z Ivan David
- A Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- Z Tomáš Kladívko
- A Václav Klaus
- N Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- Z Stanislav Křeček
- A Monika Mihaličková
- N Vladimír Mlynář
- N Světlana Navarová
- N Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- A Cyril Svoboda
- N Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- Z Jana Volfová
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5)
- A Jan Bláha
- Z Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- 0 Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- A Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- Z Jan Klas
- N Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- A Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- N Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- N Jan Vidím
- A František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 4Z Zdržel se: 5)
- A Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- N Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- N Jaroslav Perger
- N Pavel Pešek
- Z Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 13N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- Z Andrej Grega
- Z Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- N Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- N Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- N Jaroslav Melichar
- N Miroslav Ouzký
- A Martin Starec
- A František Španbauer
- A Pavel Tollner
- A Josef Vejvoda
- Z Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 10N Ne: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- N Rostislav Čevela
- Z Václav Hanuš
- N Jiří Havlíček
- A Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- A Petr Mareš
- A Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- 0 Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- Z Jiří Patočka
- N Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- 0 Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 8N Ne: 3Z Zdržel se: 4)
- Z Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- A František Brožík
- Z Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 21N Ne: 110 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- 0 Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Jiří Brtnický
- A Vladimír Cisár
- A Karel Černý
- Z Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- N Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- A Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- N Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- A Michal Lobkowicz
- N Dalibor Matulka
- 0 Miroslava Němcová
- N Vladimír Paulík
- Z František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- 0 Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- N Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- 0 Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 20N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8)
- Z Marek Benda
- Z Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- Z Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- A František Chobot
- N Radim Chytka
- A Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- N Jitka Kocianová
- A Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- N Petr Matějů
- Z Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- N František Ondruš
- N Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- Z Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 8 | 7 | 0 | 8 | 0 |
Středočeský | 22 | 8 | 4 | 5 | 5 | 0 |
Jihočeský | 15 | 6 | 4 | 0 | 5 | 0 |
Severočeský | 22 | 13 | 5 | 1 | 3 | 0 |
Východočeský | 25 | 10 | 8 | 3 | 4 | 0 |
Západočeský | 15 | 8 | 3 | 0 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 21 | 11 | 4 | 4 | 0 |
Severomoravský | 38 | 20 | 9 | 1 | 8 | 0 |
Celkem | 200 | 94 | 51 | 14 | 41 | 0 |