39. schůze, 228. hlasování, 25. října 2001, 09:34
Vládní návrh občanského soudního řádu
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 146 | Je třeba: 74
A Ano: 95 | N Ne: 3 | 0 Nepřihlášen: 54 | Z Zdržel se: 48 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 100 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 2)
- A Augustin Bubník
- 0 Petra Buzková
- A Ivan David
- 0 Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- Z Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- 0 Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- A Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- A Světlana Navarová
- A Jiří Payne
- A Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- 0 Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 6)
- 0 Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- 0 Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- A Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- Z Pavel Němec
- Z Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- Z Václav Pícl
- Z Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- Z Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- A Miroslav Beneš
- Z Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- 0 Miroslav Máče
- A Jaroslav Perger
- A Pavel Pešek
- Z Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5)
- A Vlastimil Aubrecht
- Z Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- A Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- Z Josef Hojdar
- Z Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- N Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- 0 Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- Z Miroslav Ouzký
- A Martin Starec
- A František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- 0 Josef Vejvoda
- A Oldřich Vojíř
- Z Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 9)
- A Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- A Michal Kraus
- Z Josef Krejčí
- 0 Miloslav Kučera ml.
- 0 Miloslav Kučera st.
- Z Josef Mandík
- Z Petr Mareš
- A Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- Z Hana Orgoníková
- Z Alena Páralová
- Z Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- Z Pavel Severa
- Z Evžen Snítilý
- 0 Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- 0 Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Jiří Bílý
- 0 Václav Brousek
- A František Brožík
- Z Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- 0 Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 190 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 12)
- 0 Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Jiří Brtnický
- Z Vladimír Cisár
- Z Karel Černý
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- Z Petr Hort
- A Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- Z Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- 0 Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- Z Dalibor Matulka
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- Z Jaromír Schling
- Z Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- 0 Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- 0 Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 20N Ne: 20 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 7)
- A Marek Benda
- A Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- Z Vladimír Hradil
- Z Pavel Hrnčíř
- A František Chobot
- A Radim Chytka
- A Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- A Jitka Kocianová
- 0 Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- 0 Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- 0 Ludmila Müllerová
- A Petr Nečas
- A František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- 0 Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- 0 Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- Z Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 10 | 0 | 11 | 2 | 0 |
Středočeský | 22 | 10 | 0 | 6 | 6 | 0 |
Jihočeský | 15 | 7 | 0 | 2 | 6 | 0 |
Severočeský | 22 | 10 | 1 | 6 | 5 | 0 |
Východočeský | 25 | 8 | 0 | 8 | 9 | 0 |
Západočeský | 15 | 11 | 0 | 3 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 19 | 0 | 9 | 12 | 0 |
Severomoravský | 38 | 20 | 2 | 9 | 7 | 0 |
Celkem | 200 | 95 | 3 | 54 | 48 | 0 |