39. schůze, 230. hlasování, 25. října 2001, 10:26
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 171 | Je třeba: 86
A Ano: 42 | N Ne: 94 | 0 Nepřihlášen: 29 | Z Zdržel se: 35 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 110 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- N Augustin Bubník
- N Petra Buzková
- Z Ivan David
- 0 Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- N Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- N Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- N Monika Mihaličková
- A Vladimír Mlynář
- N Světlana Navarová
- N Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- A Cyril Svoboda
- N Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- 0 Jana Volfová
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 120 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- A Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- 0 Eva Dundáčková
- N Hynek Fajmon
- A Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- N Jan Klas
- N Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- N Pavel Němec
- N Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- A Miloslav Ransdorf
- N Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- N Jan Vidím
- N František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- N Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- Z Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- 0 Miroslav Máče
- Z Jaroslav Perger
- N Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- N Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 6N Ne: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- N Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- N Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- Z Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- Z Libor Ježek
- 0 Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- Z Karel Kühnl
- Z Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- N Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- N František Španbauer
- N Pavel Tollner
- 0 Josef Vejvoda
- A Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 9N Ne: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- Z Rostislav Čevela
- Z Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- 0 Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- N Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- N Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- A Petr Mareš
- Z Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- Z Alena Páralová
- N Jiří Patočka
- A Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 1N Ne: 100 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- N Jiří Bílý
- 0 Václav Brousek
- N František Brožík
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- Z Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- 0 Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 230 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- 0 Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- N Vladimír Cisár
- N Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- Z Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- N Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- Z Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- Z Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- A Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- N Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 6N Ne: 130 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 11)
- Z Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- 0 Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- N Radim Chytka
- Z Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- N Jitka Kocianová
- Z Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- 0 Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- Z Ludmila Müllerová
- N Petr Nečas
- N František Ondruš
- N Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- 0 Svatomír Recman
- Z Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- Z Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 4 | 11 | 4 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 3 | 12 | 5 | 2 | 0 |
Jihočeský | 15 | 2 | 7 | 2 | 4 | 0 |
Severočeský | 22 | 6 | 8 | 4 | 4 | 0 |
Východočeský | 25 | 9 | 10 | 1 | 5 | 0 |
Západočeský | 15 | 1 | 10 | 3 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 11 | 23 | 2 | 4 | 0 |
Severomoravský | 38 | 6 | 13 | 8 | 11 | 0 |
Celkem | 200 | 42 | 94 | 29 | 35 | 0 |