39. schůze, 369. hlasování, 30. října 2001, 14:45
Vládní návrh zákona o soudech a soudcích
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 179 | Je třeba: 90
A Ano: 122 | N Ne: 4 | 0 Nepřihlášen: 21 | Z Zdržel se: 53 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 150 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- 0 Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- A Ivan David
- A Vladimír Doležal
- Z Václav Exner
- Z Stanislav Fischer
- Z Tomáš Kladívko
- A Václav Klaus
- A Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- A Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- A Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- A Světlana Navarová
- Z Jiří Payne
- A Aleš Rozehnal
- A Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8)
- A Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- Z Václav Frank
- A Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- A Jan Klas
- Z Václav Krása
- Z Jaroslav Maňásek
- Z Pavel Němec
- Z Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- Z Václav Pícl
- Z Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- A Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- A Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- Z Jaroslav Perger
- N Pavel Pešek
- 0 Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7)
- Z Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- Z Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- A Andrej Grega
- Z Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- A Libor Ježek
- Z Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- A Miroslav Ouzký
- A Martin Starec
- N František Španbauer
- Z Pavel Tollner
- A Josef Vejvoda
- Z Oldřich Vojíř
- 0 Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6)
- A Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- Z Jiří Havlíček
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- Z Michal Kraus
- 0 Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- Z Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Mandík
- A Petr Mareš
- A Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- 0 Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- Z Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- 0 Evžen Snítilý
- 0 Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- Z Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- A František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- Z Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- Z Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- Z Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 27N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 9)
- Z Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Jiří Brtnický
- 0 Vladimír Cisár
- A Karel Černý
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- A Jiří Karas
- N Jan Kasal
- Z Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- 0 Zdeněk Koudelka
- Z Pavel Kováčik
- Z Michal Lobkowicz
- Z Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- A Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- A Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- Z Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 250 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 11)
- A Marek Benda
- Z Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- Z Pavel Hönig
- Z Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- Z František Chobot
- A Radim Chytka
- A Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- A Jitka Kocianová
- A Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- Z Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- A Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- A Petr Nečas
- A František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- Z Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- Z Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- 0 Miroslava Vlčková
- Z Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 15 | 0 | 3 | 5 | 0 |
Středočeský | 22 | 13 | 0 | 1 | 8 | 0 |
Jihočeský | 15 | 6 | 2 | 3 | 4 | 0 |
Severočeský | 22 | 11 | 1 | 3 | 7 | 0 |
Východočeský | 25 | 14 | 0 | 5 | 6 | 0 |
Západočeský | 15 | 11 | 0 | 1 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 27 | 1 | 3 | 9 | 0 |
Severomoravský | 38 | 25 | 0 | 2 | 11 | 0 |
Celkem | 200 | 122 | 4 | 21 | 53 | 0 |