39. schůze, 460. hlasování, 30. října 2001, 18:10
Novel. zák. o převodů vlastnictví státu na jiné
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 147 | Je třeba: 74
A Ano: 109 | N Ne: 20 | 0 Nepřihlášen: 53 | Z Zdržel se: 18 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 2)
- 0 Augustin Bubník
- 0 Petra Buzková
- 0 Ivan David
- A Vladimír Doležal
- N Václav Exner
- N Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- A Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- A Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- A Světlana Navarová
- Z Jiří Payne
- A Aleš Rozehnal
- Z Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- 0 Lucie Talmanová
- 0 Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 15N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- Z Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- N Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- N Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- 0 Miroslav Beneš
- 0 Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- N Jaroslav Perger
- 0 Pavel Pešek
- 0 Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 9N Ne: 30 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- N Ludmila Brynychová
- Z Květoslava Čelišová
- 0 Jiří Drda
- A Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- N Josef Houzák
- A Libor Ježek
- N Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- 0 Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- Z Martin Starec
- A František Španbauer
- A Pavel Tollner
- A Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 13N Ne: 10 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2)
- 0 Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- 0 Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Mandík
- Z Petr Mareš
- A Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- 0 Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- 0 Evžen Snítilý
- 0 Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- 0 Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 11N Ne: 20 Nepřihlášen: 2)
- A Jiří Bílý
- 0 Václav Brousek
- A František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- N Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 26N Ne: 40 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 1)
- A Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Jiří Brtnický
- 0 Vladimír Cisár
- A Karel Černý
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- 0 Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- N Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- N Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- N Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- 0 Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- A Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- A Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 21N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 9)
- A Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- N Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- A František Chobot
- A Radim Chytka
- A Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- 0 Jitka Kocianová
- A Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- Z Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- A Petr Matějů
- 0 Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- A František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- Z Břetislav Petr
- Z Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- Z Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- Z Miroslava Vlčková
- N Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 9 | 2 | 10 | 2 | 0 |
Středočeský | 22 | 15 | 2 | 4 | 1 | 0 |
Jihočeský | 15 | 5 | 3 | 6 | 1 | 0 |
Severočeský | 22 | 9 | 3 | 8 | 2 | 0 |
Východočeský | 25 | 13 | 1 | 9 | 2 | 0 |
Západočeský | 15 | 11 | 2 | 2 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 26 | 4 | 9 | 1 | 0 |
Severomoravský | 38 | 21 | 3 | 5 | 9 | 0 |
Celkem | 200 | 109 | 20 | 53 | 18 | 0 |