39. schůze, 473. hlasování, 31. října 2001, 12:18
Návrh zák. o některých podmínkách ochrany vnitřn
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 189 | Je třeba: 95
A Ano: 105 | N Ne: 53 | 0 Nepřihlášen: 11 | Z Zdržel se: 31 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 13N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- 0 Augustin Bubník
- N Petra Buzková
- A Ivan David
- A Vladimír Doležal
- Z Václav Exner
- N Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- A Václav Klaus
- A Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- A Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- A Monika Mihaličková
- A Vladimír Mlynář
- N Světlana Navarová
- A Jiří Payne
- A Aleš Rozehnal
- Z Cyril Svoboda
- A Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- N Jana Volfová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- N Václav Frank
- N Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Václav Krása
- Z Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- A Stanislav Němec
- A Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- A Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- N František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 8)
- A Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- Z Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- A Jaroslav Perger
- A Pavel Pešek
- Z Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 11N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- Z Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- N Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- N Josef Houzák
- A Libor Ježek
- Z Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- A Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- N František Španbauer
- A Pavel Tollner
- A Josef Vejvoda
- A Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 12N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- A Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- Z Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Mandík
- Z Petr Mareš
- A Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- A Ivan Pilip
- Z Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- Z Alena Svobodová
- 0 Vlasta Štěpová
- 0 Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- 0 Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 8N Ne: 5Z Zdržel se: 2)
- A Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- N František Brožík
- A Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- Z Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 22N Ne: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- A Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- A Vladimír Cisár
- N Karel Černý
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- Z Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- Z Pavel Kováčik
- N Michal Lobkowicz
- Z Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- A Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- Z Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 21N Ne: 130 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Marek Benda
- N Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- N Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- 0 Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- A Radim Chytka
- N Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- A Jitka Kocianová
- A Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- 0 Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- A Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- A Petr Nečas
- A František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- N Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 13 | 7 | 1 | 2 | 0 |
Středočeský | 22 | 12 | 7 | 1 | 2 | 0 |
Jihočeský | 15 | 6 | 1 | 0 | 8 | 0 |
Severočeský | 22 | 11 | 7 | 2 | 2 | 0 |
Východočeský | 25 | 12 | 3 | 4 | 6 | 0 |
Západočeský | 15 | 8 | 5 | 0 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 22 | 10 | 1 | 7 | 0 |
Severomoravský | 38 | 21 | 13 | 2 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 105 | 53 | 11 | 31 | 0 |