39. schůze, 637. hlasování, 1. listopadu 2001, 18:29
Memoranda o porozumění EUROPA
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 89 | Je třeba: 45
A Ano: 36 | N Ne: 24 | 0 Nepřihlášen: 111 | Z Zdržel se: 29 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 5)
- 0 Augustin Bubník
- N Petra Buzková
- A Ivan David
- N Vladimír Doležal
- Z Václav Exner
- 0 Stanislav Fischer
- 0 Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- N Libor Krátký
- 0 Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- A Světlana Navarová
- N Jiří Payne
- 0 Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- 0 Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 2)
- 0 Jan Bláha
- 0 Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- 0 Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- Z Václav Frank
- Z Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- 0 Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- A Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- A František Vnouček
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5)
- 0 Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- 0 Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- 0 Jaroslav Perger
- N Pavel Pešek
- Z Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 3)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- 0 Květoslava Čelišová
- 0 Jiří Drda
- 0 Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- 0 Josef Houzák
- Z Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- 0 Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- A Pavel Plánička
- A Martin Starec
- 0 František Španbauer
- 0 Josef Vejvoda
- Z Oldřich Vojíř
- 0 Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 4)
- 0 Rostislav Čevela
- Z Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- 0 Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A Michal Kraus
- 0 Josef Krejčí
- 0 Miloslav Kučera ml.
- Z Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Mandík
- Z Petr Mareš
- A Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- N Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- 0 Evžen Snítilý
- 0 Alena Svobodová
- 0 Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- 0 Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- 0 Jiří Bílý
- 0 Václav Brousek
- N František Brožík
- 0 Milan Ekert
- 0 Milada Emmerová
- 0 Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- 0 Michael Kuneš
- Z Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- Z Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 50 Nepřihlášen: 26Z Zdržel se: 3)
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- 0 Vladimír Cisár
- 0 Karel Černý
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- 0 Jan Grůza
- 0 Ivana Hanačíková
- 0 Petr Hort
- N Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- 0 Jan Kostrhun
- 0 Zdeněk Koudelka
- Z Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- 0 Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- 0 František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- 0 Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- 0 Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- A Ladislav Šustr
- 0 Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- 0 Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 24Z Zdržel se: 4)
- 0 Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- 0 Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- 0 Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- 0 Pavel Hönig
- 0 Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- 0 František Chobot
- 0 Radim Chytka
- 0 Yvona Jungová
- 0 Miroslav Kapoun
- 0 Jitka Kocianová
- 0 Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- 0 Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- Z Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- 0 Petr Nečas
- N František Ondruš
- Z Jaroslav Palas
- 0 Břetislav Petr
- 0 Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- 0 Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- 0 Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 2 | 5 | 11 | 5 | 0 |
Středočeský | 22 | 6 | 0 | 14 | 2 | 0 |
Jihočeský | 15 | 2 | 3 | 5 | 5 | 0 |
Severočeský | 22 | 5 | 0 | 14 | 3 | 0 |
Východočeský | 25 | 6 | 4 | 11 | 4 | 0 |
Západočeský | 15 | 4 | 2 | 6 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 6 | 5 | 26 | 3 | 0 |
Severomoravský | 38 | 5 | 5 | 24 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 36 | 24 | 111 | 29 | 0 |