43. schůze, 64. hlasování, 28. listopadu 2001, 16:49
Návrh novely zákona o pohřebnictví
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 133 | Je třeba: 67
A Ano: 107 | N Ne: 22 | 0 Nepřihlášen: 67 | Z Zdržel se: 4 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 20 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 1)
- 0 Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- A Ivan David
- 0 Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- 0 Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- A Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- A Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- A Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- A Světlana Navarová
- N Jiří Payne
- 0 Aleš Rozehnal
- N Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- 0 Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 30 Nepřihlášen: 10)
- A Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- 0 Hynek Fajmon
- A Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- A Jan Klas
- N Václav Krása
- 0 Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- N Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- A Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- A František Vnouček
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 5)
- 0 Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Zdeněk Jičínský
- 0 Taťána Jirousová
- N Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- 0 Miroslav Máče
- A Jaroslav Perger
- N Pavel Pešek
- A Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- 0 Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 11)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- 0 Jiří Drda
- 0 Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- 0 Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- 0 Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- 0 Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- N Pavel Plánička
- A Martin Starec
- A František Španbauer
- A Josef Vejvoda
- A Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 16N Ne: 30 Nepřihlášen: 6)
- 0 Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- 0 Jiří Havlíček
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- 0 Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- N Petr Mareš
- A Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- N Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- 0 Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 4)
- A Jiří Bílý
- 0 Václav Brousek
- 0 František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- 0 Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- 0 Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 21N Ne: 50 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 2)
- 0 Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- 0 Vladimír Cisár
- A Karel Černý
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- N Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- N Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- 0 Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- Z Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- 0 Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- Z Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- N Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 23N Ne: 40 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 1)
- 0 Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- Z Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- A František Chobot
- A Radim Chytka
- A Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- A Jitka Kocianová
- 0 Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- N Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- N Ludmila Müllerová
- A Petr Nečas
- 0 František Ondruš
- 0 Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- 0 Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 11 | 2 | 9 | 1 | 0 |
Středočeský | 22 | 9 | 3 | 10 | 0 | 0 |
Jihočeský | 15 | 7 | 3 | 5 | 0 | 0 |
Severočeský | 22 | 10 | 1 | 11 | 0 | 0 |
Východočeský | 25 | 16 | 3 | 6 | 0 | 0 |
Západočeský | 15 | 10 | 1 | 4 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 21 | 5 | 12 | 2 | 0 |
Severomoravský | 38 | 23 | 4 | 10 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 107 | 22 | 67 | 4 | 0 |